Nevíte si rady s vánočním dárkem? Využijte praktického nákupního rádce

Co dáme našim k Vánocům?

Výběr vhodného dárku se může stát náročnou disciplínou a kdo by si čas od času nepřál, aby to za něj někdo udělal. Z průzkumu nákupního rádce Heureka vyplynulo, že 87 % žen si musí poradit samo a nemá na koho tuto starost přehodit. Muži to mají o poznání jednodušší, i když si jich velká část pomůže sama, stále je zde vysoké procento těch, kteří zajištění dárků na někoho přehodí, zpravidla pak na partnerku. Dárkovač nákupního rádce Heureka přináší řešení, díky kterému se stane nákup vánočních dárků radostí.

Jak potěšit celou rodinu včetně širšího příbuzenstva? To je otázka, kterou si pokládá každoročně tisíce lidí. Trochu ve výhodě jsou ti, kteří nakupují dárky průběžně po celý rok, samozřejmě za předpokladu, že je vydrží mít schované. A co si budeme povídat, pro ženy je tato činnost jaksi přirozenější.

Shutterstock

Přechytračte Vánoce se smart dárky

Asi nejlépe se vybírají dárky pro děti, s těmi zpravidla bodujeme. Možná i proto, že děti se se svými přání netají a my tak máme na výběr. U těch starších platí podobně jako u dospělých, že letošním vánočním trendem je cokoliv s označením „smart“. Pokukuje-li tedy vaše drahá polovička již nějakou chvilku po kameře do auta, chytrých hodinkách či hlasovém asistentovi, pak neváhejte a vyheurekujte si kousky, kterými zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři. Stálicí mužských přání jsou také domácí výčepní zařízení. V dnešní době se vlastně nemůžeme divit, že chtějí mít pánové to své „jedno“ točené vždy při ruce.   

Vsaďte na jistotu s osobním dárkem

Ať už z bližší či vzdálenější rodiny, nebo z okruhu přátel, každý ocení něco osobního - byť malá drobnost. Důležité je, že tím dáte najevo, že jste se snažili trefit do toho, co má dotyčný rád a věnovali jste výběru čas. Typickými příklady jsou vinotéky pro milovníky kvalitních víc, stírací mapy pro vášnivé cestovatele, nebo třeba aroma difuzéry pro každého, kdo propadl tzv. zenovému přístupu k životu.

I chytré dárky se vyplatí nakupovat chytře. Vyhněte se nepříjemným frontám a veškerému stresu, který je s tím spojený, nákupní rádce Heureka vás navede i na e-shopy, v nichž nakoupíte nejvýhodněji. Vše tak zařídíte z pohodlí a bezpečí svého domova a zbyde vám čas a energie na to nejdůležitější – společné chvilky s rodinou a rozdmýchávání té pravé vánoční atmosféry.  

Shutterstock

Heureka radí

… pro hladké Vánoce a doručení bez komplikací objednávejte poslední dárky do 15.12., nezapomeňte přitom ověřovat dostupnost produktů a případně využijte možnost vyzvednutí v kamenné prodejně. 

Heureka Group a.s.