Úspěšná doma i v práci? Když si věříte, jde to!

Pro většinu žen není skloubení rodinného a pracovního života zrovna snadné. Zvlášť po narození prvního potomka je najednou všechno naruby a mnoho maminek si připadá doma izolovaně. Jsou ale možnosti, jak si udržet společenské kontakty i během mateřské a ještě si přivydělat. Jak si z nich ale vybrat tu správnou?

Zábava i přivýdělek v jednom

Nabídka zkrácených pracovních úvazků bohužel stále není tak rozšířená, jak bychom si přály. Pokud ale zrovna váš zaměstnavatel neprojevuje flexibilitu, možná je na čase uchopit věci do vlastních rukou. Sice to znamená přiučit se něco nového, ale to se vám bude v důsledku vždycky jen hodit. Když to nezkusíte, tak ani nezjistíte, jestli vás to nezačne bavit, že? Takže pokud uvažujete, zda nezačít pracovat sama na sebe (tzv. OSVČ), což mimochodcem můžete i při zaměstnání, ověřte si nejprve o jakou firmu a jakou činnost se jedná. Ideální je nezávazná úvodní schůzka, kde se můžete na všechno vyptat.

Sázka na kvalitu

Možnost flexibilní spolupráce na pozici obchodního poradce nabízí i švýcarsko-německá společnost Vorwerk, která má v Čechách dlouhou tradici. Kromě legendární značky vysavačů Kobold tato firma proslulá kvalitou a pětihvězdičkovým zákaznickým servisem nabízí práci i v dynamicky se rozvíjející divizi Thermomix. Thermomix® je multifunkční kuchyňský robot, který nahradí 12 samostatných kuchyňských spotřebičů. Namele během pár sekund mouku, připraví skvělou domácí marmeládu či přesnídávku, uhněte těsto a zvládne i uvařit celé menu. Pokud se budete chtít připojit do Thermomix týmu jako obchodní poradce, čeká vás samostatná práce, ale s plnou podporou zkušených kolegů, kteří vás naučí vše důležité a budou vám nápomocni. Pro představu, co všechno Thermomix® dokáže, je nutné vidět ho v akci.


Jak začít?

Nezáleží na tom, jestli milujete jídlo, vaření a pečení obecně, nebo vás zaujal Thermomix® jako takový, a ráda byste si ho vyzkoušela. Ve všem případech vás rádi uvítáme v našem týmu. Můžete se těšit na partu nadšených lidí, pravidelná setkání a školení a samozřejmě zajímavý příjem. Vše začíná prvním krokem, a tím je vyplnění krátkého formuláře zde.