5 adventních kalendářů, které si vaše děti zamilují

Adventní kalendář Mixit s oblíbenými müsli

Adventní kalendář je celý mixitkový, v každém okénku čeká na dítě jedna müsli tyčinka Mixitka, a tak jich celkem ochutná 10 druhů. Všechny jsou za studena lisované (nepečené), slazené jen a jen ovocem a plné oříšků, ovoce a některé i proteinu. 

Složení: 24 Mixitek (10 různých druhů). Doporučená cena: 729 Kč

Adventní kalendář Chupa Chups plný lízátek a dalších dobrot

Na vaše děti čeká každý den sladké překvapení v podobě různých lízátek, ale i žvýkaček Chupa Chups. Těšit se mohou nejen na mini lízátka či klasická lízátka, ale také například na pískací lízátká Melody Pops, žvýkačky Big Babol nebo extra kyselé žvýkačky Center Shock. Chvíle čekání na Ježíška dětem vyplní krásné vystřihovánky na zadní straně kalendáře. Ten je navíc dostupný ve dvou veselých grafických zpracováních – jedno z nich je světle a druhé tmavě modré.

Doporučená cena: 149,90 Kč

Kouzlo Vánoc každý den s čokoládou Milka

Tradiční adventní kalendář z té nejjemnější čokolády. V kalendáři Milka najdete 24 figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.

K dostání ve 200 g balení. Doporučená cena: 179,90 Kč 

Tip pro holčičky: Barbie Adventní kalendář

Panenka Barbie miluje Vánoce, a proto vám přináší tento nádherný adventní kalendář, který je plný překvapení. V adventním kalendáři se skrývá každý den jiný doplněk pro panenku Barbie a pro její veselé chvíle, panenka je součástí kalendáře.

Doporučená cena: 489 Kč

Tip pro kluky: Adventní kalendář LEGO® Star Wars 

V adventním galaktickém kalendáři od LEGO® Star Wars a objevíte LEGO minifigurky, vesmírné lodě, vozidla a jiné sběratelské předměty. Až otevřete všechna okénka, dostanete se k rozkládací herní podložce se scénami z pouštní a ledové planety, na níž si můžete přehrát epická dobrodružství z filmu Star Wars.

Doporučená cena: 650 Kč