Bizarní rozchody se nevyhýbají ani celebritám. Se svými zážitky se svěřila Solaříková i Bernášková

Sdílené neštěstí je poloviční neštěstí. Kde jinde probrat veškerá trápení, ale i životní radosti než v kadeřnictví? Na místě, kde se setkávají ženy různých generací, lze načerpat spoustu životních zkušeností a vyslechnout si nejednu humornou i mrazivou historku… A že se zrovna nechystáte na nový sestřih? Nevadí, pojďte se podívat, jak to vypadá v seriálovém Kadeřnictví, které vede Jana Krausová. Kde ho najdete? Na Stream.cz.

Smích léčí

Pokud zrovna prožíváte rozchod nebo jiné těžkosti a máte pocit, že se celý svět hroutí, udělejte si chvilku pro sebe a pobavte se nad tématy, která trápí (nejen) ženská srdce. Druhá série seriálu Kadeřnictví na Stream.cz otevírá nová a mnohdy i lechtivá témata. A právě ve 13. díle přijdou na přetřes bizarní rozchody.

Vzhledem k rozmanitým povahám seriálových postav se máme jistě na co těšit. A herečky ze seriálu Kadeřnictví navíc prozradily, že si své zažily i v osobním životě.

Trápení s láskou zažil každý

Sympatická a diváky oblíbená herečka Jana Bernášková, kterou aktuálně můžeme vídat právě v druhé sérii seriálu Kadeřnictví, prožila v lásce nemalá trápení. Dokonce má za sebou jeden nepříjemný rozchod, při kterém velmi nemile dojela na svou důvěřivost!

Dokonce ani Patricii Solaříkové, která v seriálu představuje manikérku Nelu, se nečekané rozchody nevyhnuly!

Jana Bernášková dostala kopačky ve chvíli, kdy chtěla svého kluka mile překvapit

„Úplně bizarní rozchod za sebou nemám. Nebo ano, ale nejsou to bohužel vtipné historky, ale spíše bolavé příběhy. Jednou se mi ale stalo, že jsem přijela překvapit svého kluka do práce a tam jsem se dozvěděla, že jsme spolu vlastně nikdy nechodili… a takže je úplně v pořádku, že vedle sebe má svou novou holku…,“ uvedla Jana.

Patricie Solaříková: Psali, že už spolu nejsme

„Já za sebou jeden absurdní rozchod mám. A to ten, který jsem zažila s mým současným partnerem. Protože k němu nedošlo, ale hojně se o něm psalo na bulvárních serverech. Vlastně jsem se z internetu dozvěděla, že už spolu nejsme, což nebyla pravda,“ s úsměvem komentovala téma Patricie.