Žijete v chytré domácnosti?

Čas letních dovolených se blíží. Kazí vám představu dovolené pohled do vaší peněženky a na váhu? Nezoufejte, všechno má své řešení…

Chytrá domácnost

Základní mantra, kterou už jste slyšeli a četli aspoň tak stokrát zní „úprava stravy“. Jenže to se hezky řekne, ale už vám někdo konkrétně poradil, jak na to? Výživový poradce vám sice sestaví jídelníček, ale vařit si budete muset sami. Nejste zrovna kuchařský guru nebo bydlíte v mini garsonce, kam se sotva vejde dvouplotýnkový ohřívač a lednice? Řešení se jmenuje chytrá domácnost. Jde o trend jak zjednodušit a maximálně zefektivnit (nejen) vaření, a ušetřit tak čas, energii i peníze. Znáte Thermomix®?

12 v 1

Zní to trochu jako sci-fi, ale Thermomix® zastane práci až 12 samostatných kuchyňských spotřebičů. Výčet jeho funkcí zahrnuje vážení, míchání, sekání, mletí, hnětení, mixování, přípravu v páře, vaření, šlehání, ohřev na určenou teplotu, promíchávání a emulgaci. V jeden okamžik tak připraví krémovou polévku, lososa na páře, a to včetně zeleninové přílohy. To vše díky doteku prstu na obrazovce přístroje. Jednotlivé kroky receptu se zobrazují na displeji, stačí sledovat pokyny a vkládat suroviny.

Uvaří za vás

Inspiraci naleznete na receptové platformě Cookidoo®. Recepty jsou zde řazeny do tematických kuchařek. Na své si přijdou i vegani, vegetariáni, vyznavači paleo, RAW stravování i ti, kdo dodržují určité dietní omezení (jako např. stravování bez lepku, cukru či tuku). Během pár sekund si zde připravíte týdenní plán večeří i automaticky vygenerujete nákupní seznam.

Ve stínu palem

S tímhle šikovným pomocníkem půjdou kila dolů sama. Tak proč v létě nevystavit na odiv své vyrýsované křivky? Jenže kde na to vzít? Co takhle spojit příjemné s užitečným? Vezměte svůj Thermomix® ukázat přátelům, uvařte jim, pobavte se a po pár takových návštěvnách si budete užívávat tepla někde pod palmami. Sdílet a předávat své nadšení a zkušenosti se zkrátka vyplatí. A to doslova.

Zaujala vás možnost přivýdělku spojeného s poznáváním nových lidí a zkušeností? Dejte nám o sobě vědět.