Dolní Morava vládne letošní zimě

Lavina zimních novinek

Letošní zimě kraluje zbrusu nová panoramatická restaurace Skalka, která svou jedinečnou prosklenou konstrukcí ozdobí nejvyšší partie lyžařského areálu. Její nejvýraznější chloubou je posuvná prosklená střecha, která se při slunečných dnech ze 2/3 otevře. Jen co se zahřejete a potěšíte výhledy na tisícimetrové vrcholky celého pohoří Králického Sněžníku, naskočíte rovnou na další novinku letošní zimy, kterou je sjezdovka s patřičným jménem Vyhlídková. Díky nové sjezdovce se propojí celý resort Dolní Morava a vy si tak nově vykrojíte oblouky v celkové délce 3 km ze Slamníku až ke Slonovi. Letos také otevíráme skialpovou půjčovnu s pravidelnými skialpovými výšlapy se zkušeným instruktorem. Modernizovali jsme půjčovny lyžařského vybavení a prodloužili věkovou hranici pro dětské ceny skipasů až do 15 let.

Pravá zimní pohoda uprostřed hor

Ujíždějte si na 8 dokonale upravených sjezdovkách se 100 % garancí sněhu na jeden skipas. Objevujte 10,4 km vzájemně propojených sjezdovek všech stupňů obtížnosti, kde si každý najde tu svou. Kapku zábavy si užijte na freestylových tratích funline, crossové trati nebo snowparku, který jsme pro letošní sezónu renovovali a lehce upravili pro začátečníky a mírně pokročilé. A kdykoliv, když budete mít chuť, přibrzděte na některé ze 7 restaurací a après-ski barů přímo na svahu nebo se vystavte síle slunečních paprsků na venkovních terasách. 

Nekonečné svahy zimní zábavy

Vyrazte do oblak i v průběhu zimy, kdy se Stezka v oblacích v nadmořské výšce 1 116 m. n. m. převlékne do ledově mrazivé krusty. Vykrojte první oblouk na čerstvě přežehlené sjezdovce před tím, než to udělají ostatní. První stopa s mistrovskou horskou snídaní a skleničkou sektu u zapáleného krbu je momentem, na který se nezapomíná. Zkušené tancování rolby na zasněžených kopcích pozorujte ze sedadla spolujezdce řidiče rolby v rámci zážitkové jízdy rolbou. Po lyžování upusťte páru na osvětlené bobové a sáňkařské dráze, které rozzáří oči nadšením nejen dětem. Anebo se s námi vydejte na večerní výšlap na sněžnicích vstříc hvězdami osvětlené Stezce v oblacích s pohodovou večeří na horské chatě. Objevte hory zážitků na www.dolnimorava.cz.


Publikováno na: