3, 2, 1…na Dolní Moravě zavládne zimní pohoda

Už 14. 12. odstartuje resort Dolní Morava zimní sezónu 2018/2019 za skvělé mimosezónní ceny! Kdo může zůstat do druhého dne, jistě na tom neprodělá. V sobotu 15. 12. přijeďte určitě na velkolepé zahájení s titulem Grand Opening s celodenním skipasem za 100 Kč a 3 našlapanými koncerty v čele s kapelou Mirai!

Vyhlídková – kruh se uzavírá

Na křižovatce u Stezky v oblacích se letos můžete rozhodnout, jestli se sklouznete po jedné z nejprudších černých sjezdovek v Česku nebo si protáhnete jízdu až ke Slonovi. Naskočte na novou sjezdovku Vyhlídková, která garantuje parádní zimní jízdu v délce 3 km ze Slamníku až ke Slonovi s nádhernými výhledy. Vyhlídková sjezdovka dotáhla délku sjezdovek na Dolní Moravě na 10,4 kilometrů a propojila obě části areálu, kde se nově můžete prohánět bez limitu v rámci jednoho skipasu.

Skalka – s výhledem i nadhledem

Zbrusu novou panoramatickou restauraci Skalka najdete v nejvyšších partiích lyžařského areálu přímo u Stezky v oblacích na křižovatce sjezdovky “Áčko” a “Vyhlídková”. Její největší chloubou je jedinečná konstrukce s posuvnou prosklenou střechou, která se pro všechny milovníky zimní pohody otevírá při dostatečné koncentraci slunečních paprsků. Díky interiéru prosvětlenému obřími prosklenými okny i střechou budete mít pocit, že hodujete přímo uprostřed horské přírody. Z venkovní terasy i vyhřátého tepla uvnitř můžete pozorovat majestátnost vrcholů celého pohoří Králického Sněžníku na všechny světové strany. 

Odměňte se i po lyžování

Od první stopy pro milovníky dokonale upraveného svahu, přes jízdu rolbou na sedadle spolujezdce sněžné krásky, večerní výšlapy na sněžnicích s horským průvodcem, sněžnou jízdu na bobové dráze nebo večerní sáňkařské dráze, uvolněnou zábavu na freestylových tratích, až po objevování ledové krásy Stezky v oblacích, je Dolní Morava nabitá k prasknutí zážitky

Více dětem, více online

Letos ještě o něco více bude resort otevřený dětem. Zvýhodněné dětské skipasy jsou nově dostupné pro děti až do 15 let a novinkou jsou také zvýhodněné poslední tři hodiny lyžování. Nakupovat online v našem eshopu se vyplatí. Vybrané skipasy si na eshopu můžete pořídit s 10 % slevou. Nákup zvýhodněných tarifů pro dospělé i děti je letos bohatší o online nákup celosezónního skipasu a také o nejoblíbenější zimní zážitky.


Publikováno na: