Plenky Pampers Active Baby-Dry vyhrály v dTestu na plné čáře

Jak probíhalo testování

Všechny testované plenky byly podrobeny různým zatěžkávacím testům. Nejdůležitějším kritériem pro výběr plenek byla schopnost absorpce. Roční dítě totiž vyprodukuje až 500 ml moči na pouhý den. Test se tedy prováděl pomocí čtyř po sobě jdoucích várkách syntetické moči a každých 5 minut byla určitá dávka tekutiny nalita do mokrého bodu plenky. Zároveň se měřil také čas, za který je plenka schopná tekutinu absorbovat. Obstálo pouze 5 modelů plenek, z níž Pampers Active Baby-Dry byly vůbec ty nejúspěšnější.

Další důležitá kritéria testu

Kromě toho se testoval také možný únik moči mimo plenku, u tohoto testu se plenky Pampers Active Baby-Dry mohou pochlubit nulovým až zanedbatelným protečením. Pro pohodlí samotného dítěte je důležitá také nepropustnost plenky. To se testovalo pomocí šestikilogramového závaží a několikavrstvého papíru, který ukázal množství propuštěné tekutiny. I tady však plenky Pampers Active Baby-Dry zazářily a ukázaly nulovou až opravdu minimální vlhkost.

Také zkušenosti rodičů hrály zásadní roli

Důležité zmínit, že na tomto testu se nepodíleli jen výzkumníci z laboratoří, ale také vybraní rodičové. Ti obdrželi v neutrálních obalech 15 vzorků všech testovaných plenek a používali je po dobu 3 dnů a 3 nocí. Na konci testování byli zajedno s odborníky – Plenky Pampers Active Baby-Dry jsou výhercem na plné čáře. Dopřejte i vy svému dítěti to nejlepší na trhu, aby mohlo získat maximum ze spánku, hry i lásky.

Plenkám Pampers důvěřují rodiče již 50 let po celém světě a každý den nosí tyto plenky více než 25 miliónu dětí ve 100 zemích. Více informací o produktech Pampers se dozvíte na stránkách www.pampers.com nebo www.pampers.cz.