Rodinná dovolená na horách. Kam vyrazit na parádní jarní lyžovačku a ještě ušetřit?

Využijte výhody jarního lyžování

Jarní lyžování, to nejsou jen slunečné dny a ideální sněhové podmínky. Jarní období na horách také nabízí ke konci sezony různé výhodné akce a slevy, která oceníte vy i celá vaše rodina. To se týká nejen levnějších ski pasů, ale i mnoha dalších aktivit mimo svahy.

Rodinné Salcbursko

Pokud hledáte místo, kde se zabaví každý člen vaší rodiny, vyrazte na lyžování do Salcburska. Tato lokalita je velmi oblíbená nejen pro svou dobrou dostupnost z Prahy, ale také pro všechny druhy sjezdovek, příjemné penziony a skvělé jídlo. Na jaře se navíc koná v této oblasti mnoho zajímavých akcí, které stojí za návštěvu.

Velikonoce ve Ski amadé

Od 16. 03. 2019 do Ski amadé přichází velikonoční zajíc. Při nákupu šestidenního skipasu pro nejméně jednoho z rodičů lyžují děti do 15 let zdarma. O zábavu na sjezdovce i mimo ni je v regionech i jednotlivých místech postaráno. 

Großarltal

Od 16. 03. až do 22. 04.2019 na vás čekají atraktivní lyžařské nabídky, kde můžete ušetřit až 30% z původní ceny.

Saalachtal

V termínech 9. 3. – 30. 3. 2019 nabízí lyžařská oblast Salzburger Saalachtal jedinečnou nabídku pro rodiny - 1-2 děti do 12 let v pokoji/apartmá rodičů zcela zdarma.

Saalbach Hinterglemm

Od 15. 03. – 31. 3. 2019 probíhají již tradiční White Pearl Mountain Days. Kromě jízdy na skvěle upravených sjezdovkách se v rámci "White Pearl Mountain Days" můžete těšit na zajímavé hudební akce i pochoutky mezinárodní kuchyně.

Vychutnejte si to nejlepší rakouské víno ve výšce 2000 m nad mořem

Milujete dobré víno a chcete prožít něco nezapomenutelného? Pak právě pro vás je tu RED Turns ve Schmittenu. Ve dnech 22.03.2019 - 24.03.2019 můžete ochutnat to nejlepší červené, co rakouští vinaři vypěstovali. To se bude podávat ve vybraných restauracích a chatách. Pak už se stačí jen posadit na sluneční terasu a kochat se výhledem na okolní alpské vrcholky.

Tento článek je součástí speciálního projektu připraveného ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung.