Noční podniky pro pány: Proč je dobré je navštěvovat?

Podniky, kde se koncentrují krásné ženy pro potěchu mužského oka, jsou tu již odedávna. Jedním z nich je i legenda pražských erotických klubů – ShowPark. Tento zábavný noční podnik byl otevřen již v roce 1999 a nyní má dvě pobočky – MARKET v Pražské tržnici a DaVINCI, který můžete najít v blízkosti I. P. Pavlova. Za zmínku také stojí fakt, že ShowPark DaVINCI se nachází v klasicistní budově, která je součástí Pražské památkové rezervace a spadá i do světového kulturního dědictví chráněného organizací UNESCO.

Co od noční zábavy můžete očekávat?

Zábavní noční podniky pro dospělé mají určitě co nabídnout. Tyto kluby vyhledávají nejčastěji muži a to za účelem pobavit se, užít si smyslnou atmosféru a erotické jiskření. Uvolněná atmosféra a krásné ženy jsou ideálním prostředkem pro uvolnění a načerpání nových sil nejen do pracovního, ale i do partnerského života. ShowPark je noční podnik pro dospělé, který je spojený se Stripbarem a soukromými pokoji à la Amsterdam. Už od počátku věků muži vyhledávají krásné dámy. A právě pražský ShowPark je tím místem, kde si dámskou společnost užijí plnými doušky.

Nekonečná jízda v pražských Holešovicích

Užijte si nezapomenutelný večer v ShowPark MARKETU, který se nachází v Pražské tržnici v Holešovicích. Kochejte se pohledem na nádherné tanečnice a žhavé show v podobě svůdného striptýzu. Sexy dívky se postarají o vaši zábavu až do pozdních ranních hodin. Pokud je vám to málo, přijďte se podávat na speciální vystoupení v podobě vzrušující lesbi show, nekompromisních sadomaso hrátek či svůdné autoerotiky. Objednat si můžete i privátní show v luxusně zařízených pokojích, které podtrhnou jiskřivou atmosféru celého večera. Co se bude dít za zavřenými dveřmi, je už jen na vás a vámi vybrané dívce…

Zahřešte si ShowParku DaVINCI

Místo, kde se současnost prolíná s bohatou historií… Místo, kde naleznete diskrétní atmosféru, dámskou společnost a vzrušující zábavu. To je ShowPark DaVINCI, který se rozkládá v prostorách bývalého kostela, kam se lidé dříve chodili zpovídat ze svých hříchů. Dnes je DaVINCI místem, kde vám krásné slečny splní vaše nejtajnější přání. Řadíte se mezi náročnější klienty? Pak právě pro vás je tu připraven stylový střešní apartmán s okouzlujícím výhledem na noční Prahu a opravdu velkou postelí, která přímo svádí k hříchům… Ke každému pronájmu navíc dostanete láhev sektu. Vzrušující zábava plně ve vaší režii tak může začít!

Publikováno na: