Noční podniky dříve a dnes. Co vše se změnilo a co zůstává stejné

Místo pro společenské setkání i byznys

Že to zní bizarně? Noční podniky bývaly v minulém století vyhledávaným místem pro společenská setkání všech společenských vrstev, ne jenom té nejnižší spodiny. V Praze nebyla skoro ulice, kde by se nenacházel některý z nočních podniků. Například v Pařížské, dnešní nejluxusnější nákupní třídě, se to podniky pro pány jen hemžilo. Podnikatelé a politici si zde dávali pravidelné schůzky, kde řešili své pracovní záležitosti. Jejich intimní a uvolněná atmosféra se totiž pro „dělání“ byznysu přímo nabízela.

Zapomeňte na červené lucerny a holky u silnice

Kdo by si nepamatoval nejrůznější podniky, které se u nás po revoluci vyrojily jako houby po dešti. Pro ty, kteří je navštívili, se pak stala tato návštěva celoživotním zážitkem. Bohužel, ne vždy však v tom kladném slova smyslu. Předražené drinky, průměrné tanečnice, levné drogy a leckde i dost zoufalá hygiena. Majitelům těchto podniků šlo většinou hlavně o rychlý zisk, než o kvalitu a úroveň nabízených služeb. Naštěstí jsou tyto doby za námi, a komu chybí, měl by se vypravit asi trochu více na východ.

Tanec a zábava až od rána

Plánujete kamarádovi rozlučku se svobodou nebo se chcete jen tak „dospělácky“ pobavit? Naštěstí už existuje slušné množství podniků, ze kterých se vám ráno ani nebude chtít jít domů. Lepší kluby se snaží samozřejmě své klienty co nejvíce hýčkat, pořádají pravidelné akce a speciální večery. Pro milovníky hazardu nechybí herny a samozřejmě profi společnice, které vám zpříjemní celý večer i každou vaší party.

Kde se Praha ve dne i v noci baví

Tam, kde dříve stál kostel, stojí dnes jeden z nejluxusnějších pražských podniků, ShowPark DaVINCI. Místo, kde se současnost prolíná s minulostí a kde naleznete diskrétní atmosféru, příjemné prostředí, milou obsluhu a dámskou společnost se vzrušující zábavou! V místech dnešního ShowParku DaVINCI stál kdysi kostel, za jehož zdmi se lidé vyznávali ze svých hříchů. Dnes je to především místo, kde jsou všichni připraveni splnit vaše přání s úsměvem na tváři.

Gentlemen’s VIP lounge

Pokud toužíte v ShowParku DaVINCI po soukromí, je tu pro vás připravený Gentlemen’s VIP lounge, který vás nadchne svým luxusním designem. Usednete do kožených sedaček a v klidu si vychutnáte svojí oblíbenou skleničku ve společnosti jedné z okouzlujících slečen. Kromě tradičního bottle servisu je k dispozici i stylová vodní dýmka s tabáky Adalya a Al Fakher.

Střešní apartmán pro ty nejnáročnější

Pro náročné zákazníky je k dispozici stylový střešní apartmán s nádherným výhledem na noční Prahu, který disponuje veškerým pohodlím, na jaké si jen vzpomenete. K vašemu perfektnímu zážitku pak už nic nestojí v cestě.

Publikováno na: