Noční podnik, kde můžete všechno a nemusíte nic

Náš cíl byl nedaleko stanice I. P. Pavlova, pražský klub ShowPark DaVINCI. Už při pohledu na červeně osvětlená okna člověk nepochybuje, o jaký podnik vlastně jde. I přes spoustu předsudků jsme nakonec dovnitř vstoupili. Přivítal nás mladý muž v černé košili a informoval nás o možnostech klubu. Poté jsme vystoupali po schodech do malého baru, ve kterém panovala příjemně potemnělá atmosféra.

Všude byla pohodlná křesílka a nespočet dívek, které tam posedávaly, jako by tam patřily. Překvapilo nás, že netančily ve spodním prádle u tyče a dokonce nás ani neosahávaly. Všechny byly decentně oblečené a velmi sympatické. Posadili jsme se k baru a dali si drink. Při druhém drinku se jedna z dívek osmělila a přišla nás oslovit. Chvíli jsme si s ní jen tak povídali a jak plynul čas, tak se klub pomalu zaplňoval hosty a my se již seznámili s dalšími dívkami a popíjeli i s nimi.

V polovině večera nám jedna z dívek nabídla možnost soukromější párty. Hned nás napadlo, že nás chce asi vzít už rovnou na pokoj, na což jsme ani jeden neměli zatím odvahu, přestože jsme byli už v náladě. Asi to na nás poznala a místo pokoje nám nabídla soukromou show ve VIP salonku spolu s její přítelkyní. Ta možnost nás nadchla. Slečna to šla tedy zařídit. Během chvíle se vrátila s manažerkou podniku, která nás uvedla do salonku.

Dominovaly mu kožené sedačky, stolek a intimní atmosféra. Posadili jsme se a za chvíli nám donesli láhev dobré whisky. Manažerka nám mezitím připravila vodní dýmku a obeznámila nás s tím, co nás čeká. Poté nám popřála krásnou zábavu a vytratila se. Konečně začala ta správná zábava, kterou jsme od začátku očekávali. Slečny se nám plně věnovaly a předvedly nám show, na kterou se bude zapomínat jen těžko. Nenaplněné představy se tu noc staly skutečností.

Obsah láhve se tenčil a ve vzduchu se vznášel bílý oblak kouře z vodní dýmky. Kamarád se odvázal a zmizel s jednou dívkou v horních patrech budovy. Já zůstal dole a užíval si jen pohled na krásnou slečnu, která se mnou zůstala o samotě celou noc. Nad ránem jsme se vydali směrem k domovu plni různých pocitů a zážitků. Já s čistým štítem, a přesto spokojený. Firemní slogan opravdu nelže „Můžete vše, nemusíte nic“.


Publikováno na: