ShowPark DaVINCI na vlastní kůži: Stojí známý noční klub za návštěvu?

Do klubu, který zepředu vypadá jako seseknutá příď Titaniku kotvícího nedaleko I. P. Pavlova, jsem vyrazil se svým irským kamarádem Terry Lennoxem. Šlo o strategickou volbu – nejenže je s Terrym za každých okolností zábava, ale zároveň má s návštěvami podobných míst mnohem větší zkušenosti než já. A navíc je diskrétní, i to se počítá.

Sedli jsme si na bar a na rozjezd si u sympatické slečny na druhé straně pultu objednali Glendronach, skvělou skotskou, která je ve spoustě českých podniků pořád spíš raritou než součástí běžné nabídky. Obklopovala nás příjemná atmosféra, kterou umocňovalo tlumené světlo, a v prostoru jsme viděli pohodlná křesílka a sedačky, na nichž posedávaly atraktivní dívky. Nic nenahrávalo tomu, že by se tu člověk měl cítit jakkoliv nepatřičně.  


ShowPark DaVINCI


Překvapilo mě, že prostředí ShowParku DaVINCI vůbec nepůsobilo vulgárním dojmem. Naopak, z každého čtverečního metru bylo patrné, že se jedná o podnik na úrovni, o který majitelé dobře pečují. To samozřejmě platilo i pro přítomné dámy, které byly nejen přitažlivé, ale také sympatické a nenuceně komunikativní. Po klubu se nepohybovaly ve spodním prádle, jak jsem očekával po zhlédnutí fotek, namísto prvoplánové nahoty zvolily lehce dráždivé outfity, které důmyslně ponechávaly prostor pro fantazii.  

Kéž by tato noc nikdy neskončila

Po pár drincích na kuráž jsme se rozhodli se svůdným dámským doprovodem přesunout do V.I.P. salonku. Součástí poukazu, z něhož jsem teď měl mnohem větší radost, byla láhev šampaňského Dom Pérignon, smyslná strip show a vodní dýmka.


ShowPark DaVINCI


Voucher platil pro tolik lidí, kolik se do V. I. P. lounge vejde – prostor celkem skýtá sedm míst na sezení a další prostor pro pohodlné stání. Na chvíli mě proto zamrzelo, že jsem dívčí show, kterou už asi nikdy nevymažu z paměti, nedopřál i dalším přátelům, ale nedalo se nic dělat. Terryho nadšený výraz dokazoval, že tentokrát opravdu vyhrál jackpot.  

Byla to dlouhá noc, z níž si kromě našich sexy společnic pamatuji také expresivní obrazy Patrika Saudka a k ránu apartmán s pohodlnou postelí, jež je tak široká, že vyžaduje prostěradlo šité na míru. Beze zbytku se tak naplnil slogan, který stál na voucheru: Přinášíme lidem možnosti, jak úžasně trávit čas.

Publikováno na: