Jaro - ideální čas pro úpravu očních víček či vlasovou mezoterapii

Plastika očních víček

Méně intenzivní slunce nám vytváří ideální podmínky pro podstoupení zákroku, kterému se odborně říká "blefaroplastika". Jde o úpravu očních víček, a to buď horních, nebo spodních, provádí se v místním znecitlivění. Blefaroplastika rozjasní vaše oči a odstraní pocity jejich pálení či bolesti. Převislá oční víčka také často způsobují slzení očí a horší zrakový komfort. I proto je dobré tento problém řešit.

Pro koho je zákrok určený? "Plastika očních víček je určena mužům i ženám, obvykle se k ní přistupuje tehdy, když kožní nadbytky vadí z estetického či funkčního hlediska," říká plastický chirurg MUDr. Josef Kulhánek z INTER CLINIC Praha. Nejčastěji tuto operaci podstupují lidé nad 45 let, ale výjimkou nejsou ani lidé mladší.

Proč podstoupit operaci na jaře? Oční víčka se po operaci nesmí slunit, aby se dobře zhojily jizvičky. Cena operace je dostupná prakticky každému: operaci horních víček v INTER CLINIC pořídíte za akční cenu za 9 500 Kč, spodní víčka vás vyjdou na 10 300 Kč. Akce trvá do konce května.

Vlasová mezoterapie

Slunce, slaná či chlorovaná voda - to vše je pohroma pro naše vlasy. A proto s jarem přichází nejvyšší čas na jejich posílení před letní sezónou.

"Vlasová mezoterapie je ideální způsob, jak vlasovým kořínkům dopřát adekvátní výživu," vysvětluje Milan Dvořák, který už téměř 25 let vede v INTER CLINIC vlasovou poradnu.

Šestitýdenní kůra vitamínů, aminokyselin, peptidů a dalších důležitých látek, vpravovaná mikrojehličkami do vlasové pokožky, je přesně tím, co naše vlasy po zimním období uvítají.

Proč podstoupit vlasovou mezoterapii ještě před létem? Pokožka vlasů se po aplikaci nesmí vystavovat sluníčku. Cena jedné aplikace je 2100 Kč. Ideální počet aplikací jsou čtyři až šest.

Máte zájem letošní jaro využít ke zkrášlení vašeho těla? Domluvte si v INTER CLINIC bezplatnou konzultaci. Klinika INTER CLINIC Praha-Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v České republice. Za 25 let existence už obsloužila desítky tisíc klientů.

Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel: 732 300 900.

Více na stránkách https://www.interclinic.cz