Chcete zažít „trochu“ jiný sex? Seznamte se s Love Dolls

Nestydatá Američanka

Scarlett je na první pohled obyčejná americká studentka, která dorazila do Čech, aby poznala místní kulturu. Scarlett ale zajímají i jiné věci, než objevování českých zvyků… Je zvědavá i na místní muže. Scarlett totiž ráda čte erotické povídky a své zvrhlé choutky by ráda uplatnila i v praxi. Na to ale potřebuje parťáka. Proč nezažít neuvěřitelnou změnu z nevinného anděla na divokou kočku na vlastní kůži? Scarlett vám nikdy neřekne ne, je vždy připravená a má to ráda za jakýchkoliv podmínek. Bolest hlavy? Tu nezná! Její sexy tělo ještě nikoho nezklamalo.

Skutečný sex s Love Dolls

Love Dolls jsou zde jen pro vaše potěšení. Autentický prožitek je umocněn reálnou velikostí panny, pocitem skutečné pokožky, pružností a snadnou manipulací, díky které si budete moci vyzkoušet všechny polohy, které vás vždy lákaly. S Love Dolls se můžete diskrétně potkat v pražském Hotelu Henry a užít si luxusní, nezapomenutelný zážitek. A že vás nestydaté školačky nelákají? Je jen na vás, jakou slečnu si zvolíte a jaký bude scénář vaší schůzky. Nejen Scarlett, ale třeba i svůdná uklízečka dychtivě čekají na vaše rozkazy. Výstavní zadeček, pevná ňadra, něžná krása a smyslné rty – to jsou věci, kterým žádný muž neodolá. Love Dolls jsou vždy upravené, vždy poslušné, vždy připravené na splnění jakéhokoli přání svého pána. 

Jak schůzka probíhá?

Vlastně stejně, jako byste navštívili jiný noční podnik. V intimní atmosféře na vás čeká pohledná štíhlá slečna, která je na první pohled od skutečné ženy k nerozeznání. Co se smí? Povolen je sexuální styk. Zakázané jsou naopak jakékoliv drsné praktiky, které by jí mohly ublížit. Užít si nezávazný sex a přitom zůstat věrný své partnerce? To můžete zažít s Love Dolls.

Jací muži Love Dolls vyhledávají?

„Možná budete překvapeni, ale jsou to muži opravdu různí. Od těch stydlivých, kteří nemají se skutečnými ženami moc zkušeností, a díky nim sbírají odvahu. Až po nešťastné manžele, kterým sex doma už nic neříká, nebo ho nemají moc často, “ popisuje návštěvníky Hotelu Henry jeden ze zaměstnanců. „Nebo jsou to prostě muži, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. Zajímavé je, že i přes počáteční ostych se k nám klienti pravidelně vracejí, a to je pro nás důležité,“ dodává.

Publikováno na: