Rohlik.cz - nejpohodlnější online nakupování v ČR

Nakupování potravin bývá nenáviděná součást každodenních starostí. Neustálé doplňování ledničky a přemýšlení nad tím, co zrovna v domácnosti došlo. Čas strávený cestou do obchodu a v nekončící frontě klidu nepřidá, souhlasíte? Našli jsme skvělou službu od online supermarketu Rohlik.cz, který překvapuje svým rozsáhlým sortimentem, kvalitou a čerstvostí. Služba Rohlik.cz Premium vám zjednoduší nakupování a ušetří čas i peněženku. Stačí se jednoduše zaregistrovat do klubu, zaplatit roční poplatek a ihned využívat výhody jako Premium člen. 

Rohlik.cz

Online supermarket vznikl v roce 2014 a v dnešní době se rozrostl do vymazlené podoby. Najdete tam v podstatě vše, co hledáte a na co máte chuť. Zakládají si na kvalitních a čerstvých potravinách, spolupracují s lokálními pekaři, farmáři a řezníky a v jejich sortimentu můžete najít jak produkty v nejvyšší bio kvalitě, tak dostupnější náhrady. Na Rohlik.cz si vybere zkrátka každý a ještě vám nákup dovezou až ke dveřím.

Výhody Premium členství

Stát se Premium členem je nejen jednoduché, ale taky opravdu výhodné. Jakmile se stanete členem, automaticky vám spadnou do klína prémiové výhody. Co říkáte na dopravu zdarma na malé i velké nákupy, více časových oken dovozu než ostatní nebo levnější expresní dopravu? Smlsnout si můžete také na produktech privátní značky Rohlik.cz, které budete mít s 30% slevou. Aby těch slev nebylo málo, tak je dostanete i v oblíbených obchodech (např. Footshop, Freshlabels, Kosmas,…).

Přesvědčte se sami a objevte kouzlo toho nejpohodlnějšího nakupování s Premium členstvím. Více informací najdete na www.rohlik.cz/premium.