Plenky inspirované přírodou, u kterých nemusíte dělat kompromisy

Spolehlivá ochrana + přírodní materiály = Pampers Pure

Pampers chce vyjít vstříc maminkám, které požadují plenky inspirované přírodou bez toho, aniž by musely dělat kompromisy na výkon plenky. Proto byla vyvinuta nová řada plenek a čistících ubrousků Pure Protection vyráběných s použitím přírodních materiálů. Každé děťátko si zaslouží starostlivou péči, a proto plenky Pure Protection poskytují až 12 hodin sucha pro nerušený spánek miminka, a jedinečnou vrchní vrstvu "Heart Quilt", která rychle absorbuje i řídkou stolici. Šikovný indikátor vlhkosti navíc pomůže ukázat, kdy je čas k výměně plenky, a vy se tak nemusíte bát, že byste nechali vaše děťátko v mokré plence. I přebalování může být zábava, a to díky roztomilým motivům zvířátek, jako jsou lamy, pejsci, vydry nebo lenochodi.

Pokožka, která potřebuje tu nejjemnější péči

Pocit bezpečí, které mělo miminko v bříšku, mu alespoň částečně můžete dopřát díky správnému výběru plenek, které udrží zadeček v suchu a pohodlí, a zaručí tak ničím nerušený spánek a radost z objevování světa kolem sebe. Plenky Pampers Pure Protection jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, takže jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku vašeho miminka. Neobsahují parfémy, latex ani bělidla na bázi chloru. Plenky chrání nejen dětskou pokožku, ale šetří také přírodu - jsou vyrobeny s použitím 100% obnovitelné energie a s pomocí zodpovědně získávané cukrové třtiny.

Ubrousky vhodné i pro pokožku novorozence

Vlhčené ubrousky jsou součástí výbavy téměř každého rodiče, který je ocení při přebalování, ale také na cestách nebo při otírání ručiček, či obličeje. Pampers Aqua Pure jsou vyrobeny s použitím organické bavlny a neobsahují parfém ani alkohol. Ubrousky jsou složeny z 99 % vody a 1 % pečlivě vybraných látek jemných k pokožce, které přispívají k udržení jejího přirozeného pH. Stejně jako plenky Pure, jsou i ubrousky hypoalergenní a dermatologicky testované.

Rádi byste se vydali směrem k výrobkům inspirovaných přírodou, ale nejste si jisti, zda můžete očekávat stejnou ochranu? Pokud nechcete dělat kompromisy na výkonu, vyzkoušejte řadu plenek a ubrousků Pampers Pure Protection, která je k dispozici online od března a v drogeriích po celé České republice od dubna tohoto roku.


Publikováno na: