Sháníte reklamní poutač? Dodáme vám ho včetně tisku do 3 dnů

„Velkoformátovým tiskem jsme vyšli vstříc rostoucí poptávce našich zákazníků. Ti velmi oceňují, že už nemusejí jednat s více dodavateli a koordinovat několik objednávek. U nás dostanou vše najednou, a navíc díky kontrolním mechanismům mají jistotu, že vše bude podle jejich představ,“ uvádí ředitel marketingu společnosti Jansen Display Michal Havel.

Plakáty, bannery i folie pro světelné rámy

Nabídka velkoformátového tisku u Jansen Display se zdaleka neomezuje jen na papírové plakáty do oblíbených klaprámů a áčkových stojanů. Profesionální tiskárny HP Latex 570, které společnost vlastní, tisknou v prémiové kvalitě také na bannery do roll up stojanů nebo na tzv. backlit folie pro světelné poutače. „U tisku garantujeme krásné realistické barvy a vysokou odolnost proti poškrábání,“ doplňuje Michal Havel.

Nadstandardní rychlost

Objednávky tisku se řeší v nejkratším možném čase. Aby se předešlo omylům, veškerá nahraná data se klientům ještě před potvrzením objednávky posílají k finálnímu schválení. Ihned poté se spouští tisk.

Pracovníci společnosti vzápětí potištěné fólie, bannery i plakáty rovnou zkompletují s vybranými produkty. Zákazníkům tak do tří dnů od finálního potvrzení objednávky dorazí hotový produkt, který stačí pouze vybalit z krabice a může se okamžitě používat.

Jednoduchý postup

Zadání objednávky je otázkou několika kliknutí v e-shopu. U každého produktu je velmi přehledný uploader souborů, kam lze snadno nahrát tisková data. Případně lze tisková data nahrát i po dokončení objednávky přes speciálně vytvořený odkaz v mailu.

Tisková data by měla být ve standardních vektorových nebo rastrových formátech. Nejvhodnějším formátem je PDF v barevném modelu CMYK. Dá se ale pracovat i s formáty typu EPS, JPG, TIFF, PSD a všemi typy souborů Adobe Illustrator.Publikováno na: