Termální voda ve spreji: 5 důvodů, proč nesmí chybět ani ve vaší kabelce

1.     Důkladná hydratace

Pokožka, které chybí vláha, nezáří zdravím ani neoslňuje mladistvým vzhledem. Bez důkladné hydratace je pleť mdlá, zašedlá a rychleji stárne. Dostatek vláhy ale potřebuje nejen suchá, ale také smíšená, citlivá, a dokonce i mastná pleť. Produkty s termální vodou obsahují pokožce prospěšné minerály a stopové prvky, které ji  rozjasní, hydratují ji a vytvoří na jejím povrchu neviditelný ochranný film. A díky šetrnému složení jsou navíc vhodné i pro citlivou pokožku.


Termální voda může být jedním z bodů kosmetické rutiny. Zdroj: Uriage


2.     Svěží sprška v horkých dnech

Když rtuť teploměru překoná hranici 30 °C, většina lidí by se nejraději přesunula někam k vodě. Pokud vám pracovní nebo jiné povinnosti nedovolí se během horkých dnů schovat do stínu nebo skočit do bazénu, noste s sebou alespoň záchranu v podobě termální vody Uriage ve spreji. Ta vás bleskově osvěží, probudí vás z ospalé letargie, a navíc dodá vláhu a cenné minerální látky vaší pleti. Vodu ve spreji oceníte také při cestování, například v letadle nebo během postávání uprostřed kolony.

3.     Dokonalý vzhled po celý den

Termální voda ve spreji je tajnou zbraní make-up artistů a vizážistů. Díky ochrannému filmu, který na pokožce vytváří, totiž dokáže skvěle zafixovat líčení. Pokud tedy příliš nefandíte chemickým fixátorům, zkuste sáhnout právě po jemné termální spršce. Jen si dejte pozor na množství – v tomto případě platí, že méně je více, a proto stačí obličej zahalit do jemného vodního závoje, protože větší množství vody by na make-up mohlo mít opačný efekt.


Dokonalý make-up na dlouhé hodiny. Zdroj: Uriage


4.     Bezproblémová depilace

Odstraňování chloupků je celoživotní boj. A žiletka, voskové pásky nebo epilátor při něm mohou nepříjemně podráždit kůži na méně i více choulostivých místech. Abyste této nepříjemnosti předešli, ošetřete pokožku po každém holení nebo depilaci sprškou termální vody Uriage. Ta podrážděnou pokožku díky obsahu vápníku a hořčíku zklidní a příjemně ochladí.

NÁŠ TIP: Využijte při nákupu produktů z řady Uriage EUA Thermale akci 1 + 1, kdy za levnější produkt zaplatíte pouze 0,01 Kč. Akce trvá do 30. 4. 2019.

5. Zklidnění namáhané pokožky

I když snědé opálení sluší skoro každému, pravdou je, že sluneční záření způsobuje stárnutí kůže. A pokud to s opalováním přeženete, můžete se bolestivě spálit, obzvláště když svou pokožku vystavíte paprskům po dlouhé zimní přestávce. Po každém pobytu na sluníčku i v soláriu proto pokožku poprašte termální vodou, aby se kůže rychleji zregenerovala. Pokud to se sluněním přeženete, oceníte nejen regenerační, ale i chladivý účinek.