Boty na dovolenou pro celou rodinu? Víme, které vás nezruinují

Pokud hledáte pohodlné a stylové boty pro celou rodinu, které můžete využít jak doma, tak při venkovních aktivitách nebo na dovolené, zkuste se zaměřit na značku Coqui. Ta vyrábí obuv z patentovaných a certifikovaných materiálů CoquiAir TM a CoquiFlex TM, která má celou řadu benefitů. Jaké jsou přednosti bot Coqui?

·      LEHKÝ, ODOLNÝ A ANTIBAKTERIÁLNÍ MATERIÁL

Materiály, z nichž se obuv vyrábí, jsou extra lehké a příjemné na dotek, a proto všechny modely zaručují komfort i při celodenním nošení, stejně jako poskytují úlevu po náročném dni na nohách. Materiály jsou zároveň pevné, pružné, nepraskají a jsou odolné proti oděru i vodě. Obuv je antibakteriální a díky prodyšnosti a odvodu vlhkosti eliminuje potíže se zápachem, což oceníte zejména v létě, kdy se nohy nejvíce potí.

Oblíbené dětské holínky v neonově růžové. Zdroj: Coqui

·       ATRAKTIVNÍ DESIGN

Boty Coqui jsou dostupné v celé řadě nápaditých modelů i barevných kombinací, které si oblíbí jak dospěláci, tak i ti nejmenší. Vybírat můžete z oblíbených „clogsů“, jemných pantoflíveselých dětských holínek. Na své si přijdou nejen příznivci umírněnějších neutrálních barev nebo pastelových tónů, ale i fanoušci odvážnějších potisků a barevných kombinací, které na ulici jen tak nepřehlédnete.

·      NEKLOUZAVÁ PODEŠEV, KTERÁ NEBARVÍ

Díky vzorované podešvi jsou boty odolné proti uklouznutí – jak za sucha, tak i za mokra. Toto bezpečnostní opatření oceníte nejen doma, ale třeba i u bazénu, a to zejména u dětí. Speciální materiál, kterým je obuv tvořena, nezanechává barevné stopy a šmouhy na podlaze, což je častý nešvar bot ze syntetiky. Stélka některých modelů je odnímatelná, aby bylo čištění bot maximálně rychlé, snadné a pohodlné.

Pánský minimalismus. Zdroj: Coqui

·       PRUŽNOST A TLUMENÍ NÁRAZŮ

Materiál obuvi Coqui je mimořádně pružný – nezávislé testy prokázaly, že boty nevykazovaly známky poškození ani po 30 000 ohybech. Díky tomu, že je materiál pružný, tlumí efektivně nárazy a vibrace, ke kterým dochází při každém kroku, a tak chrání klouby a páteř před zbytečnou zátěží. Patentované ergonomické vlastnosti materiálu CoquiAir TM v testech prokázaly snížení svalové únavy o 62,6 % ve srovnání s chůzí naboso. 

·      PŘÍJEMNÁ CENA

Boty Coqui jsou důkazem toho, že za hezké a kvalitní boty nemusíte zaplatit majlant. I když vynikají nápaditým designem a skvělými vlastnostmi, pohybují se ve střední cenové hladině. Nákup vás proto nezruinuje ani v případě, že se rozhodnete pořídit pár nejen sobě, ale i dalším členům rodiny. Značka Coqui, která vznikla v roce 2006 v Hong Kongu, si zakládá na tom, že vyrábí cenově dostupnou obuv, prostřednictvím které šíří pozitivní energii do celého světa. A nutno říct, že úspěšně!