Dětská obuv, která baví celý svět! A je jedno, jestli svítí sluníčko, nebo prší

Vybavte své děti na tábor, výlet či dovolenou

Konec školního roku se kvapem blíží a začíná sezóna školních výletů, letních táborů a rodinných dovolených. Plánujete s rodinou vyrazit někam za sluníčkem k moři? Pokud ano, pak není radno zapomínat kromě plavek, šortek a slunečníku, ani na pohodlnou plážovou obuv. Ta by měla být nejen komfortní, odolná a bezpečná, ale hlavně by svým nositelům měla dělat radost. Sandálky, pantofle či clogsy od Coqui tyto kritéria splňují na jedničku.

Obuv je certifikovaná a splňuje i ty nejpřísnější normy. O zdravý vývoj chodidel vašich dětí se tedy nebudete muset vůbec strachovat.

Holínky, které poslouží svému účelu a zároveň rozveselí

Ne vždy je venku počasí přesně podle našich představ. S dešťem, kalužemi, blátem a drsným terénem se můžeme snadno setkat během každého ročního období. Pro takové případy by měly mít děti nepromokavé holínky, které musí plnit svůj účel na jedničku. „Gumáky“ jsou nezastupitelnou součástí zavazadla každého správného skauta a táborníka, protože je příroda zkrátka nevyzpytatelná.

Talking Tom je nepostradatelný kamarád do deště

V dětské kolekci jsou poprvé holínky k dostání i s motivem Talking Toma, který si získal díky své aplikaci srdce miliónů dětí po celém světě a teď jim bude dělat společníka i na cestách.

Produkty od Coqui jsou kvalitní, pohodlné a cenově dostupné, s důrazem na zdravotní nezávadnost a co nejmenší dopad na životní prostředí během výroby. Na své si přijdou nejen děti, ale i muži a ženy.

Více informací naleznete na webové stránce: https://www.coqui.shoes/cz