Zamotaný kabel je minulost. Podlehněte i vy bezdrátovým sluchátkům

Jestli někdo opravdu rozumí zvukové technice, je to německá společnost Sennheiser, která je už 70 let lídrem této oblasti. Její specialitou jsou především sluchátka a mikrofony, ale například také audiologické pomůcky pro sluchově handicapované. A nejnovější model německé audio legendy ukazuje, že značka stále drží krok s dobou a určuje trendy na poli zvuku.

O jaké novince je řeč? Jde o bezdrátová sluchátka MOMENTUM True Wireless, bezdrátová In-Ear sluchátka, která jsou určena nejen pro příjemný poslech na cestách, ale vzhledem ke špičkové kvalitě reprodukce i pro soustředěný poslech v domácím prostředí. Jeho Bluetooth 5.0 podporuje profily A2DP, AVRCP, HSP a HFP.


Zdroj: Sennheiser


Zvuk i pro náročné posluchače

Vzhledem k tomu, že i u tohoto nejmenšího modelu sluchátek Sennheiser z řady MOMENTUM musí být zaručena špičková reprodukce obvyklá pro výrobky Sennheiser, je model True Wireless výsledkem dlouhodobého výzkumu a mnoha inovací. Jak název napovídá, jsou tato sluchátka zcela bez drátů, ale přesto jsou určena posluchačům vyžadujícím dokonale reprodukovaný zvuk, který je plný, živý, barevný a přesný. Frekvenční rozsah reprodukce je od 5 Hz do 21 kHz.

Posluchačům, kteří současně požadují zcela miniaturní rozměry a pevné, bezpečné nošení v uchu (In-Ear) a chtějí si užívat pohodlí bezdrátového připojení k mobilu včetně telefonování, tato sluchátka plně vyhoví. Se sluchátky lze i běhat, ale současně má smysl je spárovat s kvalitnějšími zdroji zábavy, jako je notebook či jiné přehrávače. Nečekaně dynamický zvuk s bohatstvím basů a hudebních podrobností je zaručen i implementováním nejnovějších kodeků aptX, aptXLow Latency i AAC.


Zdroj: Sennheiser


Ovládejte sluchátka mobilní aplikací

Stejně jako všechna ostatní sluchátka série MOMENTUM, představuje tento model funkční a spolehlivé propojení stylového zpracování materiálů té nejvyšší úrovně a udivujícího komfortu při poslechu.  A díky nabíjecímu pouzdru v luxusním designu sluchátka vydrží v provozu až 12 hodin

Mimořádná funkce Transparent hearing umožňuje komunikovat s okolím bez potřeby sluchátka vyjímat z uší. Vzhledem k vestavěným mikrofonům MEMS s technologií Beamforming můžete také bez problémů telefonovat nebo ovládat Apple Siri nebo Google Assistant. Sluchátka jsou odolná proti potu a stříkající vodě dle certifikace IPX4. Pro pohodovější používání si můžete volně stáhnout aplikaci Smart Control App pro Android i iOS.

 


Publikováno na: