Vždy soustředěné IT oddělení. Ajťáci, nezapomínáte se někdy najíst?

Rychlý ajťák potřebuje rychlé řešení

V práci už se cítíte více jako ve vlastním než doma. Máte pocit, že se pro vás stala práce domovem? Otevřených máte X projektů a programujete a programujete. Pomalu ale jistě se však začíná vkrádat hlad, ale vám se prostě do kantýny nechce a na předražené polední menu z nejbližší restaurace už vůbec ne. Hledáte řešení, potřebujete utlumit pocit hladu, ale nemáte čas řešit, co si kde ulovit. Chcete něco, co budete mít při ruce a co vás neodtrhne od rozdělané práce. Dříve jste se odbyli v rychlém občerstvení, ale dobře víte, že to vám na zdraví ani výkonnosti nepřidá.

Mějte procesy pod palcem

I pro vás existuje řešení, jak se rychle, zdravě a vydatně najíst. Jmenuje se Mana a je to nápoj nabitý všemi výživnými látkami, které vaše tělo potřebuje. Už po pár locích se utiší pocit hladu, ale přitom se nebudete cítit tak přesycení, jako po velkém menu z fast foodu. Mějte Manu vždy na stole, pro případ, že vás přepadne hlad ráno, odpoledne nebo večer. Vraťte se ke své práci a najděte výživný nápoj tam, kde jste ho nechali, až se zase o slovo přihlásí pocit hladu. A další výhoda? Žádné drobky v klávesnici a nepotřebujete talíř ani příbor. 

Dovolte si relaxovat

Stejně jako ostatní, i vy si rádi vyčistíte hlavu při sportovním výkonu. Když to čas dovolí, rádi dáte vale povinnostem a vyfiltrujete pořádnou dávku endorfinů např. při běhu. I to je chvíle, kdy oceníte blahodárnou funkci Many. Můžete si ji totiž dopřát před sportovním výkonem, aniž byste se zdržovali čekáním, než vám slehne. Stejně tak vám pomůže po dokončení fyzické aktivity, po níž vám přirozeně vyhládne. Nemusíte se zdržovat složitou přípravou jídla, ani zdlouhavou konzumací. Buďte pánem svého času i energetického příjmu. Zjistěte, jestli vám vyhovuje více nápoj nebo prášek na www.mojemana.cz.