Zdravý životní styl je in! Víte, jak se najíst zdravě a nezhřešit, když jste v presu?

K snídani proteiny v podobě vajec. Následuje ovoce, které se kvůli obsaženým cukrům musí stihnout sníst v první polovině dne. K obědu maso, nejlépe se zeleninou, protože v ostatních přílohách je spousta sacharidů. K odpolední svačině zase bílkoviny a zelenina. A k večeři? Salát a žitný chléb s cottage. Je vám takový jídelníček povědomý? Každý, kdo se pustil do zdravého stravování ví, jak moc náročné je připravit si na celý den vyvážený jídelníček. První krok je příprava jídla, ale častokrát je složitější druhý krok, tedy přepravení veškerých krabiček do kanceláře. A šťastlivec je ten, kdo se nemusí přemisťovat mezi schůzkami a opravdu vše stihne spořádat v ten správný čas. Jak to všechno zvládnout?

1.    Denní příjem v krabičkách

Svých pečlivě připravených krabiček se nechcete vzdát, ale máte pocit, že jich je víc a víc? Pokud ji ještě nemáte, měli byste vědět o speciální fit tašce, která je jako dělaná právě pro takové krabičkové nadšence jako jste vy. Vybírat můžete z nejrůznějších typů, barev a provedení. Žaludek už se hlásí o slovo a dává vědět, že je čas? Rozepněte přihrádku s konkrétní krabičkou a mějte svůj příjem pod kontrolou celý den.

2.    Nejlepší je jídlo do ruky

Nestíháte se tentokrát ani nasnídat, natož si připravit vlastní oběd a svačiny? Nepanikařte. Stačí vyběhnout z kanceláře, najít nejbližší obchod s potravinami a zabrousit do sekce zdravé výživy. Nemusíte si s sebou brát ani tašku, protože váš cíl je Mana nápoj, který padne přesně do ruky. Stačí jeden drink, který nutričně zcela kompletně vynahradí snídani, oběd, svačinu nebo večeři. Už teď víte, že se příští týden nevymotáte z kolotoče schůzek? Podívejte se na www.mojemana.cz a udělejte si zásoby tekutých živin.

3.    Buďte pánem svého času

Zdravý životní styl není jen o stravování. Je rovněž o čisté hlavě, vitálním těle a přístupu k životu. Ač se to někdy zdá těžké jen představit, pokuste se zvolnit a častěji se soustředit sami na sebe. Dnešní doba je tak rychlá, že s ní přestáváme udržovat krok. Je za každou cenu nutné ji dohonit? Vynechme termíny jako time management a zamysleme se nad tím, kam chceme svůj čas skutečně investovat. Už jste byli načerpat letní atmosféru v přírodě?


Věděli jste, že Mana

·      …neboli jídlo budoucnosti, obsahuje veškeré látky, které vaše tělo potřebuje k přežití?

·      …je tvořená 100% z rostlinných zdrojů?

·      …obsahuje daleko více tělu prospěšných látek, než do sebe obvykle dostanete za celý den ve formě pevné stravy? 

Publikováno na: