Výlet do přírody či procházka po městě. Maminky, na co nesmíte zapomenout?

1.      Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky pro děti jsou nezbytným pomocníkem na cestách. Díky nim můžete zachránit spousty nehod. Ubrousky, které stojí pár korun, vám v případech nejkrajnější nouze mohou ušetřit spoustu starostí. Pokecané triko od zmrzliny, špinavé ruce od písku, odřené koleno od pádu či malá nehoda, kdy s dítětem nestihnete doběhnout na záchod, pro vás nemusí být problém. Čisticí dětské ubrousky mohou přinést úlevu při podráždění kůže plenkami a zajišťují i její dokonalé očištění.

2.      Opalovací krémy

Pokud si myslíte, že stačí děti mazat opalovacími krémy jen na dovolené u moře, kde je slunce o dost palčivější než u nás, mýlíte se! Pokožka dětí a miminek je o dost citlivější než pokožka dospělých. Krém s účinnou ochranou před slunečním zářením by tak neměl chybět žádné mamince. A že dítě mažete jen v létě? Chyba! Slunce se nevyplatí podceňovat – úpal či spálení kůže hrozí už na jaře!

3.      Něco dobrého

Chystáte se na delší výlet? Pak nezapomeňte na svačinku! Pokud ale nemáte moc času na vytváření důmyslného občerstvení, nic se neděje. Sáhnout můžete po křupkách, dětských tyčinkách či sušenkách. Na cesty se také báječně hodí dětské přesnídávky v kapsičkách. Dítě se může totiž najíst samo, protože není potřeba žádné lžičky. V dnešní době můžete dokonce zakoupit kapsičky na doplňování, které po použití stačí jen vymýt a znovu naplnit. Dáváte přednost zdravé stravě? Připravte si mix oblíbeného ovoce či zeleniny, naplňte jím svůj oblíbený svačinový box a hurá na cesty!

4.      Čisté ruce

Antibakteriální gely jsou opravdu vítaným prostředkem zejména ve chvílích, kdy si nemůžete umýt ruce běžným způsobem, tedy pomocí mýdla a vody. Zbaví vaši pokožku až 99,9 % bakterií a můžete je snadno použít například v autobuse, ve vlaku i v lese. Hodí se tedy v období letních dovolených a cestování vůbec a chybět by neměly ani ve výbavě maminek s dětmi.

Více času a peněz na výlety

Všechny výše uvedené nezbytnosti můžete nakoupit na jednom místě, a ještě si za nákup nechat zaplatit. Znáte internetový obchod Rohlík.cz? Pokud ano, tak možná víte, že tento e-shop má vlastní klub Rohlíček – věrnostní program, který nabízí plno výhod pro nastávající rodiče a rodiče s dětmi do 4 let. Registrace do klubu je bezplatná a členům nabízí například tyto výhody:

 Nakupování s věrnostním klubem Rohlíček se vyplatí. Ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený ve frontách a na cestách za nákupy!

Publikováno na: