Domácnost bez chemie. 4 tipy na čisticí prostředky, které jsou šetrné i funkční

Jaké značky eko drogerie můžete na trhu najít?

Bio-D myslí na vše

Rodinná firma založená již v roce 1989 v britském Yorkshire, která vyrábí produkty s minimálním dopadem na životní prostředí. Zaujme nejen svou šetrností, ale také ingrediencemi a vůněmi, které výrobky obsahují (konopné otruby, pelargonie, jalovec, mořská řasa, …).

Navíc i obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. A to je příjemné, že?

www.biodsweb.webmium.com

Frosch - nejznámější žabák

Německá značka Frosch je známá pro většinu z nás, jelikož ji můžeme najít téměř všude. Rozvíjí široký sortiment prostředků do domácnosti přes 30 let a pyšní se řadou certifikátů. Sází na přírodní účinné látky jako jsou ocet, citron a soda, které nejen čistí, ale jsou šetrné k životnímu prostředí.

www.frosch-eko.cz

Ecover - průkopník čisticích prostředků

První eko značka na světě, která uvedla na trh bezfosfátový prací prostředek, což byl tehdy doslova průlom v ekologii. Značka byla založená v roce 1980 skupinou britských vědců. Veškeré výrobky značky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, které neobsahují složky pocházející z ropy. Věděli jste, že Ecover je první firmou, která vybudovala ekologickou továrnu, na jejíž střeše navíc rostou květiny?

www.ecover-praha.cz

Jelen s přírodní silou

Není snad nikdo, kdo by neslyšel o „Jelenovi“. Jádrové mýdlo bylo pomocníkem za dob našich poboček a na trhu je už 150 let.

V dnešní době můžete najít nejen klasické jádrové mýdlo, ale také prací gely další přípravky na praní nebo čištění podlahy.

www.mydlosjelenem.cz

Objevte s námi kouzlo další ekologické drogerie a vyberte si tu pravou, která se spojuje s vaší filozofií. Buďte napřed v eko světě a poznejte sílu přírody. Šetrné praní a mytí spolu s dalšími eko produkty najdete v dětském oddělení na Rohlik.cz.

Tip pro všechny maminky!

Zaregistrujte se do dětského klubu Rohlíček a čerpejte spoustu výhod. Jaké výhody na vás čekají? Každý týden nové slevové akce, zajímavé články, doprava zdarma ve vybrané časy, široký sortiment dětského a eko zboží a navíc můžete získat až 5 % z nákupu zpět.

 

 


 

Publikováno na: