Pracuje za vás a přitom neruší

Ve švédské továrně Husqvarna už víc než dvacet let vymýšlejí jak lidem ulehčit život. Na světě jezdí milion jejich robotických sekaček, které šetří svaly majitelům. Jsou samostatné a chytré. K životu jim stačí jen nabíjecí stanice, kam se dojedou nabít. Dokonce ani k tomu nepotřebují obsluhu. Majitelé tak mají víc času na odpočinek po pracovním týdnu.

Sluha na ovládání

Pokud nechcete být rušeni sekačkou ani během relaxace nebo zahradní párty, jednoduše nastavíte na displeji omezení pracovní doby. Je to lehké a intuitivní i pro laika. O nic víc se nemusíte starat. Překážkou pro ni není ani déšť nebo prach. Díky inteligentní technologii si dokonce sekačka sama hlídá výšku trávy. Elektrické části jsou dobře ukryty, takže se do nich nedostanou ani kousky ustřižené trávy.

Cenově dostupné

Ještě před lety byste za robotickou zahradní sekačku dali celé jmění. Dnes už stačí jen sedmadvacet tisíc korun včetně daně na nejlevnější Husqvarna Automower, který bohatě stačí na trávník o rozloze 600 metrů čtverečních. Problém pro něj není ani svah o sklonu až pětadvacet procent. Náročnější zákazníci s velkými pozemky mohou sáhnout dokonce po modelech s pohonem všech kol, které zvládnou kopce převyšující sklonem černou sjezdovku s plochou o rozloze 5000 metrů čtverečních. Sekačka pracuje a majitelé mohou užívat volna. Díky zabudovaným čidlům je pochopitelně naprosto bezpečná i vůči dětem a domácím mazlíčkům.

Víte, že…

… robotické sekačky Husqvarna Automower jsou tak tiché, že na ně jejich majitelé často zapomínají? Na to existuje naštěstí jednoduchá pomoc – mobilní aplikace Automower Connect prostřednictvím které lze sekačku kontrolovat a dokonce i řídit na dálku.

Husqvarna Automover TOP 7

-     Trávu řežou tři ostré nože tenké jako břitvy, které jsou zavěšeny na disku a snadno se vyměňují

-     Seká po malých částech v průběhu celého dne, navíc v nepravidelných vzorech, nezanechává tedy vydřené stopy

-     Pokud se potřebuje nabít, najde cestu sledováním terénu, následováním naváděcího kabelu nebo zachycením signálu z nabíjecí stanice

-     Výška sečení se nastavuje jednoduše elektricky stisknutím tlačítka

-     Všechny modelu projedou pasážemi úzkými jen 60 cm

-     Pomocí chytrého telefonu lze sekačku řídit přes bluetooth na vzdálenost až 30 metrů

-     Seká trávu velmi tiše, bez emisí, bioodpadu, a je tak šetrná k životnímu prostředí