Motorola One Vision: Zachyťte životní okamžiky. I při slabém osvětlení

Motorola One Vision obsahuje náš dosud nejmodernější kamerový systém, který je poháněn umělou inteligencí a 48MPx duální systém zadních kamer, který používá pokročilou technologii Quad Pixel. Filmový displej umožňuje maximální velikost zobrazení, takže zážitek z kina můžete mít přímo na dosah ruky! Navíc se můžete spolehnout na užitečné inovace od Google a baterii s celodenní výdrží, se kterou vydržíte den i noc.

Maximalizujte svůj pohled

Vychutnejte si zážitek jako z kina bez ohledu na to, kde se nacházíte s prvotřídním 6,3 "Full HD + CinemaVision displejem se zabudovanou kamerou a poměrem stran 21: 9. Motorola One Vision nabízí ultraširoký filmový displej pro maximalizaci filmů a videí na cestách. To vše je zabaleno v elegantním, štíhlém designu, který je velmi komfortní na držení a používání v jedné ruce. Vyberte si z našich krásných 4D Corning Gorilla Glass ™ gradient barev, jako je safírová a bronzová – stylový vzhled pro moderního spotřebitele.

Noc patří vám

Osvětlení vytváří rozdíl při fotografování. Právě proto vám Motorola One Vision poskytuje pokročilou technologii Quad Pixel. Kombinací čtyř pixelů do jednoho velkého 1,6 um pixelu poskytuje 48 MPx senzor čtyřnásobnou světelnou citlivost. Vychutnáte si neuvěřitelně ostré fotografie se zlepšeným jasem a sníženým šumem obrazu.

48MPx senzor na zadní straně telefonu také přichází vybaven s optickou stabilizací obrazu (OIS) a naším novým módem Noční Vidění. OIS kompenzuje rozmazání fotek a videí, zatímco Noční Vidění umožňuje snímat jasné a ostré fotografie i v tmavých světelných podmínkách.


Vypadejte nejlépe v každém světle

25MPx přední fotoaparát vám na Motorola One Vision umožňuje vybrat si velikost pixelů v závislosti na situaci a zajistit, abyste pokaždé zachytili vysoce kvalitní fotografie. V jasném světle můžete zachytit 25MPx selfies s neuvěřitelnými detaily. Když uvíznete v slabém osvětlení, 1,8 um technologie Quad Pixel vám umožní zachytit neuvěřitelně ostré snímky.

Inovace řízené umělou inteligencí

Nemusíte utratit spoustu pro nejlepší fotografický zážitek na vašem smartphonu. Motorola One Vision přichází vybavená pokročilými funkcemi fotoaparátu a poháněna schopnostmi hloubkového učení osmijádrového procesoru. Naše nová funkce portrétního osvětlení využívá umělou inteligenci na přidání krásných světelných efektů na vaši tvář, přičemž automatické snímání úsměvu a inteligentní kompozice zajišťují, že vaše fotografie jsou vždy Insta-ready. #nofilter

Zdroj: Motorola

Google a Motorola partnerství

Budeme nadále spolupracovat se společností Google, abychom přesahoval požadavky na software a poskytovaly měsíční aktualizace zabezpečení po dobu 3 let, aktualizovaný operační systém a jednoduché rozhraní prostřednictvím systému Android One.2 S AndroidTM ekosystémem, vás vybavíme užitečnými inovacemi, jako jsou Google Assistent, a funkcemi pro odpovědnost, jako Digital Wellbeing, která vám pomáhá soustředit se na to, co je opravdu důležité.

Pracujte a hrajte celý den

Nabitý program není pro Motorola One Vision žádný problém. 3500mAh baterie dokáže na jedno nabití pohánět smartphone po celý den. Když přijde čas na dobití, funkce TurboPower ™ vám poskytne až 7 hodin energie pouze po 15 minutách nabíjení, takže jste okamžitě připraveni.

Zdroj: Motorola

Prostor pro víc

Nikdy si nenechte ujít moment na zachycení záběru díky neomezenému vysoce kvalitnímu úložišti fotek Google Photos. 128GB úložiště na Motorola One Vision zaručí dostatek místa pro písničky, videa a filmy a navíc můžete přidat až do 512 GB paměti s microSD kartou. To jsou tisíce souborů a nekonečná HD zábava díky univerzálnímu Flash úložišti Motorola One Vision. To vám poskytuje ultrarychlý výkon a bezproblémovou schopnost multitaskingu v rámci jednoho výkonného zařízení.

Cena a dostupnost

Motorola One Vision je v České republice dostupná od 16. května 2019 u autorizovaných prodejců za cenu 7699 Kč s DPH.

Publikováno na: