V TOWER, Prague. Nejkomfortnější a nejbezpečnější rezidence v Praze

Bydlení v rezidenčním mrakodrapu V TOWER, Prague v sousedství Kavčích hor je již realitou. 130 bytů, služby na dosud v Čechách nevídaném newyorském standardu, ale také komfort, luxus a bezpečí, které budete jinde jen těžko hledat. Právě to si vzali tvůrci projektu opravdu k srdci a dotáhli do detailu koncept, který je inspirovaný prvky luxusního rezidenčního bydlení zejména v USA. “Já tu oceňuji především naprostou bezpečnost. Nemusíte se bát odjet na dovolenou, ani nechat manželku s dětmi doma. Dům je pod neustálým dohledem a to jsme kousek od centra města,” tvrdí například jeden z majitelů bytu v této nové ikoně pražského panorama.

To, že se jedná o nenápadnou pevnost zjistíte již u garážových vrat, které jsou osazeny snímačem registrační značky SPZ. Výtahy a společné prostory hlídají nejspolehlivější verifikátory lidské identity současnosti, biometrické čtečky krevního řečiště. A pokud vznikne sebemenší problém je čtyřiadvacet hodin k dispozici profesionálně vycvičený concierge tým. Ten zajišťuje nejen to, aby se k bytům nedostal někdo nepovolaný, ale pomůže i se zajištěním drobných oprav, rezervací sauny, vířivky, kina nebo golfového trenažeru. To vše je společně s dominantním bazénem s protiproudem nedílnou součástí klubové části V TOWER, Prague.

Pocit luxusu potvrzují i použité přírodní materiály a mile překvapí pak zejména cena za provoz bytu. Ta začíná na 95 korunách za metr čtvereční a to i díky tomu, že celý dům získal nejvyšší ocenění Leed Platinum pro šetrné budovy. Překvapí i to, že většina současných rezidentů jsou Češi. “Jsou to velmi příjemní lidé, rodiny s dětmi i starší manželské páry. V naprosté většině jde o Čechy, cizinců je tu jenom pár,” doplňuje jeden z obyvatel. Podle něho už jsou byty ve V TOWER, Prague z více než poloviny obsazené. V ostatních se dokončují interiéry podle představ nových majitelů, kteří se sem postupně stěhují. Prodaných je 90 % bytů. Bydlení ve “Véčku” prostě láká, protože jde o unikátní a moderní koncept, který se zcela liší od zbytku luxusní rezidenční výstavby v České republice.