Ve V TOWER, Prague to již žije. Pojďte se rozhlédnout

Neopakovatelné, unikátní, dechberoucí. Právě tak o svém bydlení mluví noví rezidenti bytů ve V TOWER, Prague, které vyrostly nedaleko Kavčích Hor v Praze. “Především je to jedinečná a neopakovatelná budova a podobnou nejspíš hned tak někdo nepostaví. Na její dokončení jsem od prvních informací od architekta Hubičky čekal přes deset let. Nikdy se nenasytím scenériemi západů slunce nebo rozsvěcující se metropole, atmosféry a energie, kterou toto velkoměsto vyzařuje,” tvrdí jeden z obyvatel. A výhled z jeho obývacího pokoje to potvrzuje. Staroměstké náměstí, Petřín, pražský Hrad a dokonce Říp. Ten se zdá docela blízko.

Podobně o svém novém bydlení mluví i další z majitelů bytů. “Nádherné výhledy poskytují okna od podlahy ke stropu. Navíc tu mám absolutní soukromí. Na stejném patře se mnou je pouze jeden další byt a díky nadstandardně provedené akustice není od sousedů absolutně nic slyšet.” Výsledkem mnohaletého úsilí architekta, projektantů i stavebníků je tak zcela unikátní rezidenční komplex, který V TOWER, Prague zřetelně odlišuje od tuzemských projektů luxusního bydlení. Je to ve většině ohledů jiná liga.

V TOWER, Prague nabízí to, co podle mnoha lidí Praze tak dlouho scházelo. Bydlení světové úrovně, které přináší do Česka standard služeb z New Yorku, Londýna či Dubaje. Moderní technologie, nadčasový design, bezpečí a zejména služby concierge, které známe spíše z pětihvězdičkových hotelů. “Jako rezidenti tu máme k dispozici klubové patro s bazénem, whirlpoolem a saunou, ale i velkým fitness. Všechno jen pár kroků od bytu a zdarma, náklady jsou totiž součástí měsíčních poplatků,” vysvětluje jeden z obyvatel. Cena provozu bytu za metr čtvereční plochy začíná podle něho na 95 korunách, což je možné jen díky tomu, jak je provoz budovy ekonomicky efektivní. V TOWER, Prague. Vítejte nahoře.