Teplé pivo? Naše tipy, jak vybrat kvalitní lednici a ušetřit!

Chlazení není mražení

Jednou z technologií, která se vám může u lednice zalíbit, je Twin Cooling Plus od Samsungu. Jak již samotný název napovídá, je založená na dvou na sobě nezávislých chladicích okruzích – jedním pro chladničku a druhým pro mrazák. Ty se starají o optimální úroveň vlhkosti a teploty v ledničce i mrazničce. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé, udrží si svou chuť, a navíc nedojde k mísení jejich vůní.

Prostor pro vaše speciality

Další skvělou inovací je zóna Cool Select Plus, ve které si můžete nastavit teplotu mrazáku na jednu ze čtyř úrovní (2 °C, -1 °C, -5 °C nebo -15°C až -23°C) nezávisle na teplotě zbývajícího prostoru ledničky. Vytvoříte si tak ideální skladovací podmínky pro mořské plody, bifteky, ovoce, zeleninu nebo třeba vychlazení svého oblíbeného nápoje.

Zdroj: Samsung

Téměř všechna chladicí zařízení Samsung jsou od roku 2008 navrhována s technologií SpaceMax. Ta využívá kvalitní tenkou izolaci, díky které má chladnička větší objem, ale nároky na prostor se od běžných lednic neliší.

50 let inovací, 50 dní výhodných nabídek

Jelikož společnost Samsung Electronics letos slaví 50 let od svého vzniku a zároveň 50 let inovací, které se podepsaly pod její úspěch ve světě technologií, připravila pro zájemce o její produkty speciální nabídky. Hlavní probíhá od 17. června do 5. srpna, což je přesně 50 dní, a zahrnuje 50 oblíbených produktů spotřební elektroniky (QLED televizory, soundbary, monitory, pračky, ledničky či vysavače), při jejichž koupi lze získat zpět (cashback) až 50 000 Kč. Například u chladniček RF56J9041SR/EO a RF24FSEDBSR/EO činí cashback 6 000 Kč, resp. 5 000 Kč.

Zdroj: Samsung

Současně probíhá i druhá akce na ledničky, která platí jen do 7 července. Během ní získáte modely RB33N341MSA a RS50N3413SA s okamžitou slevou ve výši 2 000 Kč a k nejlepším americkýcm chladničkám RS68N8671S9, RH58K6598SL a RS68N8242SL získáte zdarma robotický vysavač Samsung.

Všechny produkty zařazené do speciální nabídky, seznam prodejců a podmínky pro získání slevy jsou k dispozici na stránce www.50letsamsung.cz.