SAZKAmobil drží nejlepší cenovou nabídku mezinárodního volání

Pokud jste si dříve mysleli, že při volání za hranice jsou ceny hovoru stejné jako u nás, možná vás mohl nepříjemně zaskočit účet za telefon. Z celé Evropské unie jste paradoxně mohli volat za stejné částky jako v Česku, ale pokud jste sami telefonovali někomu za hranice, šlo o výrazně vyšší sazby. Tento tzv. roamingový paradox ale díky regulaci v květnu skončil a mobilní operátor vám nově může účtovat za hovory v rámci EU maximálně necelých 6 korun za minutu. A většina také že účtuje.

Velcí operátoři mají na volání do zahraničí nastavenou nejvyšší možnou hranici. SAZKAmobil se ke svým zákazníkům snaží být fér, drží nejlepší ceny a nabízí hovory do zahraničí v rámci EU až o čtvrtinu levněji než velká trojka.

Podívejte se na srovnání cen největších mobilních operátorů a SAZKAmobilu, když voláte z ČR za hranice: 

Na první pohled to vypadá, že hlavní operátoři se předhánějí, kdo dá klientům výhodnější nabídku, ale právě u hovorů z Čech do pásma EU jde vidět, že volání je pod šestikorunovou hranicí opravdu jenom symbolicky. „Velká trojka se momentálně pohybuje v rozmezí 5,80 Kč až 5,90 Kč za minutu. My chceme nabídnout svým klientům opravdu nízkou cenu, a proto poskytujeme volání do zahraničí za 4,50 Kč za minutu, což je o čtvrtinu nižší sazba, než mají ostatní společnosti, protože i další virtuální operátoři kopírují ceny velké trojky,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel virtuálního mobilního operátora SAZKAmobil.

Navíc do našich sousedních zemí volají zákazníci SAZKAmobilu dokonce za stejnou cenu jako doma, t.j. 2,50 Kč za minutu. Kdo potřebuje volat častěji a ještě levněji, může si na předplacené kartě aktivovat balíček Moje země a volat do sousedních zemí jen za 1,80 Kč.

 


Publikováno na: