Jaké spotřebiče vybrat do malého bytu?

Inovace inspirovány životem

Každý z nás to zná. Naplníte pračku, zapnete cyklus, otočíte se a zjistíte, že vás vyčítavým pohledem propichuje zapomenutá ponožka. Maličkost, ale právě v podstatných detailech se skrývá kouzlo výrobků Samsung. Samsung proto nabízí pračky s praktickými dvířky AddWash, které vám umožní přidat zapomenuté prádlo, prací prášek nebo aviváž.

Samsung

Rychle, úsporně a tiše

Důmyslná konstrukce bubnu Q-Drum, sestaveného z hlavního bubnu a zadní desky nezávisle se pohybující v protisměru, vytváří vysoce efektivní vodní vír, který zkracuje dobu praní na polovinu a přináší 20% úsporu energie bez sebemenšího snížení pracího účinku.

Samsung

Chod praček Quick Drive je doprovázen jen minimálními vibracemi a jejich hlasitost je pouhých 49 dB – to je pro představu někde mezi prostředím knihovny a vaší konverzací v obýváku.

Kam s ním? Přímo do skříně

Je vypráno. Pokud ale žijete v malém bytě a nemáte možnost prádlo sušit na zahradě nebo na balkoně, nastává druhý problém. Rozkládací sušák často zabere na mnoho hodin většinu vašeho životního prostoru. Řešení se nabízí v podobě kombinované pračky se sušičkou Samsung Crystal Gloss série WD6800N. Pojme až 9 kg prádla, které vypere, vysuší a připraví k opětovnému nošení už za 3 hodiny.

Speciální nabídka – 2x 2v1

V rámci oslav padesátého výročí vzniku společnosti Samsung do 4. srpna nabízí ke zmíněné 2v1 pračce se sušičkou Crystal Gloss univerzální tyčový vysavač POWERstick série VS6000 s příkonem 170W a extrémním sacím výkonem zcela zdarma u vybraných partnerů.

Dva vysavače v jednom

POWERstick VS6000 je vhodný pro vysávání menších i rozsáhlejších podlah a zároveň ho můžete během chvilky přeměnit na praktický ruční vysavač například pro čištění nábytku.

Samsung

50 let inovací, 50 dní výhodných nabídek

V termínu od 17. června do 5. srpna je pak k dispozici dalších 50 oblíbených produktů spotřební elektroniky Samsung (QLED televizory, soundbary, monitory, pračky, ledničky či vysavače), se slevami ve výši až 50 000 Kč. Za nákup těchto modelů totiž Samsung nabízí peníze zpět (cash back) ve výši od 5 % do 23 %. Nabídka se vztahuje také na 6 modelů praček nebo kombinovaných praček se sušičkou QuickDrive, při jejichž nákupu dostane zpět až 5 000 Kč. Zároveň do 4. srpna probíhá další akce, v rámci které můžete získat pračku oceněnou časopisem dTest WW80K6414QW/LE za zvýhodněnou cenu 12 990 Kč.

Všechny produkty zařazené do speciální nabídky, seznam prodejců a podmínky pro získání slevy jsou k dispozici na stránce www.50letsamsung.cz.


Publikováno na: