Robotický vysavač, co skutečně vysává, existuje. Který to je?

Mezi nohami stolu se neztratí

První robotický vysavač, který by byl skutečně hoden tohoto označení, vyjel na svých gumových kolečkách ze stáje Samsung v roce 2010. Dnešní nejnovější generace robotických vysavačů nahradily původní kulatý design za tvar do D, který má znatelně širší samočistící kartáč a umožňuje efektivnější vysávání rohů. Jsou také vybaveny sofistikovaným senzorem FullView 2.0, se kterým POWERbot prokličkuje mezi překážkami s ladností mistra ve slalomu. S funkcí Visionary Mapping zmapuje všechny místnosti a zvolí optimální trasu pro efektivní úklid. Kromě toho automaticky rozezná typ povrchu a podle toho upraví sací výkon na optimální hodnotu.

Samsung

Robotický VYSAVAČ, ne pojízdný smeták

Robotické vysavače POWERbot nepoužívají boční kartáče, ale silný motor s příkonem až 250 W. Ten se hravě vyrovná výkonu běžných tyčových vysavačů a zvládne důkladně vysát jakýkoliv povrch.

Systém vysávání CycloneForce je řešen jednoduchým, ale důmyslným způsobem. Využívá odstředivou sílu, která zachytává prach a špínu ze vzduchu ve vnějším zásobníku. Filtr se tak neucpává a zůstává déle čistý. Díky tomu si POWERbot udržuje dlouhodobě stálý vysoký sací výkon.

Samsung

Vysavač můžete vzdáleně kontrolovat a ovládat v aplikaci SmartThings na svém smartphonu. Stačí nastavit čas, kdy a v jakém režimu má POWERbot uklízet a po návratu domů už chodíte po čisté podlaze.

50 let inovací, 50 dní výhodných nabídek

V rámci oslav padesátého výročí vzniku společnosti Samsung je v termínu od 17. června do 5. srpna k dispozici 50 oblíbených produktů spotřební elektroniky Samsung (QLED televizory, soundbary, monitory, pračky, ledničky či vysavače), se slevami ve výši až 50 000 Kč. Za nákup těchto modelů totiž Samsung nabízí peníze zpět (cash back) ve výši od 5 % do 23 %.

Nabídka se vztahuje také na 3 modely robotických vysavačů POWERbot, při jejichž nákupu dostane zpět až 3 000 Kč.

Všechny produkty zařazené do speciální nabídky, seznam prodejců a podmínky pro získání slevy jsou k dispozici na stránce www.50letsamsung.cz.