Pračka, která umí ušetřit a vyprat za polovinu času

Inovace inspirovány životem

Každý z nás to zná. Naplníte pračku, zapnete cyklus, otočíte se a zjistíte, že vás vyčítavým pohledem propichuje zapomenutá ponožka. Maličkost, ale právě v podstatných detailech se skrývá kouzlo výrobků Samsung. Již několik let proto Samsung nabízí pračky s praktickými dvířky AddWash, které vám umožní přidat zapomenuté prádlo, prací prášek nebo aviváž.

Opravdový průlom v oboru ovšem představuje technologie QuickDrive. Důmyslná konstrukce bubnu Q-Drum, který je sestavený z hlavního bubnu a zadní desky nezávisle se pohybující v protisměru, vytváří vysoce efektivní vodní vír. Vzniklý dynamický pohyb prádla zkracuje dobu praní na polovinu a přináší 20% úsporu energie bez sebemenšího snížení pracího účinku.

Tiše stojí v koutě a skutečně pere

Pračky Samsung znají své místo – necestují po celé koupelně a jsou jedny z nejtišších na trhu. Pomáhá jim v tom technologie VRT (Vibration Reduction Technology), která redukuje vibrace na minimum. Hlasitost chodu praček Quick Drive je tak jen 49 dB – to je pro představu někde mezi prostředím knihovny a vaší konverzací v obýváku.

50 let inovací, 50 dní výhodných nabídek

V rámci oslav padesátého výročí vzniku společnosti Samsung je v termínu od 17. června do 5. srpna k dispozici 50 oblíbených produktů spotřební elektroniky Samsung (QLED televizory, soundbary, monitory, pračky, ledničky či vysavače), se slevami ve výši až 50 000 Kč. Za nákup těchto modelů totiž Samsung nabízí peníze zpět (cash back) ve výši od 5 % do 23 %. Nabídka se vztahuje také na 6 modelů praček nebo kombinovaných praček se sušičkou QuickDrive, při jejichž nákupu dostane zpět až 5 000 Kč. Zároveň do 4. srpna probíhá další akce, v rámci které můžete získat pračku oceněnou časopisem dTest WW80K6414QW/LE za zvýhodněnou cenu 12 990 Kč nebo pračku se sušičkou WD90N642OOM/ZE (v Alze navíc také model WD10N84INOA/EE) se skvělým 2 v 1 tyčovým vysavačem VS60K6050KW/GE zdarma. 

Všechny produkty zařazené do speciální nabídky, seznam prodejců a podmínky pro získání slevy jsou k dispozici na stránce www.50letsamsung.cz.