5 mazaných tipů, jak vyzrát na letní vedra

Myslete na zdravou stravu

Na letní měsíce je doporučena lehká, lišácká strava. Hodně bílkovin a zeleniny, občas nějaké to ovoce. Jděte na to od lesa a volte osvěžující jablka plná šťávy a vitaminů.

Nepoužívejte moc líčidel

Nejlépe žádná, v létě se totiž přirozenosti meze nekladou. Jaká jsou rizika i pozitiva? Objevíte své nové já. V některých případech doslova. Možná si soused od vedle bude říkat, „co za novou krasavici se přistěhovalo do vedlejších dveří?“ nebo „odkud já tu osobu znám?“. Tak či tak, z praktického hlediska je to nejlepší řešení. Rozmazaná řasenka nebo rozteklý make-up se stane minulostí.

Vynechejte fén

Vlasy dostávají zabrat od sluníčka až až. Další vysoušení moc neprospívá. Lišácká rada hlavně po ránu. Z dlouhých loken smyjte zbytky předchozího horkého dne a nechte volně uschnout. Používejte hydratační spreje. Rozpusťte vlasy a vydejte se na cestu. Při cestě do práce vám zajistí příjemné osvěžení, a než dorazíte na místo, už budou zase suché.

Nezapomeňte se mazat

Slunce, vítr, mořská voda, to dá pleti zabrat. Hydratace musí být, a to po celý rok. Kašlete na drahé slibovače zázraků, hlavně že nebudete na suchu. Kokosový olej nebo doma vyrobený krém úplně postačí, protože ten mazaný najde správné mazání i v kuchyni.

Nešetřete tekutinami

Hydratovat se musí, a to nejen pleť a vlasy. Dodržovat pitný režim je prostě stěžejní. Každý lišák je po čertech mazaný a moc dobře ví, že když si dopřát letní osvěžení, tak kvalitní. Jděte na to od sadu. Cider Lišácké jablko šetří peněženku, potěší ovocně sladkou chutí a pořádně osvěží.

A jaká je tajná lišácká receptura? 

Víc vyčmucháte na www.lisackejablko.cz 


Publikováno na: