Nakupování s dětmi bývá horor. Víme, kde si zahrají minigolf zdarma

Nebojte se využít dětský koutek

Jsou to hlavně malé děti, které nakupování opravdu nebaví a dětské koutky jsou pro ně ideální. Většina obchodních center tyto služby již nabízí, a proto by byla škoda je nevyužít. Dětské koutky, programy či workshopy pobaví a nabízejí i nové možnosti. Tyto dětské herny bývají i různě zaměřené, a  pokud nabídne nějakou smysluplnou a zábavnou aktivitu, máte vyhráno! Vy si můžete v klidu nejen nakoupit, ale zvládnete si dojít i na dobrou kávu.

Nenakupujte hladoví

Platí to jak pro dospělé, tak pro děti. Nejen, že jako hladoví nakoupíte daleko více nepotřebných věcí, ale hladové a unavené dítě je při nákupech doslova katastrofou. Váš rodinný nákup se díky tomu může velmi rychle změnit v nepříjemný zážitek nejen pro vás, ale i pro ostatní nakupující.

Minigolf zdarma celé léto

Chcete vyzkoušet se svými dětmi něco nového? Vyrazte do  Europarku ve Štěrboholích. Až do konce léta si zde vy, i vaše děti, můžete  zahrát na osmnácti profesionálních drahách minigolf.Dráhy jsou umístěné v přízemí, v 1. patře a na parkovišti. Hraje se zdarma, stačí složit pouze vratnou zálohu za zapůjčení holí a míčků. Kromě zážitku ze hry mohou být ti nejlepší odměněni. Hráči jako odměny mohou získat pizzu, shake, zmrzlinu či hračky. Hlavními výhrami je 10 SUPER PÁRTY LOLLIPOP.

Minigolfové hřiště je všem k dispozici až do 30. 8. každý den od 10 do 20 hodin.

Chcete se dozvědět více


Europark