Za drahou hypotékou stojí celá řada hladových krků

Inovace, která vám nemaže med kolem pusy

Technologický pokrok má ze své podstaty šetřit čas a peníze oběma stranám. Proč by to nemělo platit i o hypotečním trhu? Praxe s online kalkulačkami donedávna byla taková, že vás měly nalákat ke schůzce s hypotečním poradcem. Reálnou nabídku jste měli dostat až face to face. Tomu je naštěstí konec a už i do Česka přišel trend z rozvinutějších trhů, kdy se garantovanou úrokovou sazbu dozvíte už v online kalkulačce. Příklad za všechny: v USA společnost Quicken Loans díky inovaci dominuje hypotečnímu trhu a v roce 2017 v počtu úvěrů sesadila z trůnu bankovního matadora Wells Fargo. Refinanso má ambici něčeho podobného dosáhnout u nás.

Levná hypotéka díky inovacím

Za drahou hypotékou stojí celá řada hladových krků. Refinanso se namísto toho inspirovalo v zahraničí a díky technologickým inovacím na to může jít jinak než stádo. Aby pro klienty zajistilo tu nejlepší sazbu při refinancování hypotéky, šetřilo se i na zbytečných nákladech. Žádné pobočky. Žádní finanční poradci. Alfou a omegou je maximální zjednodušení schvalování půjček.

Co úrokové sazby?

Samotná úroková sazba se díky inovativnímu Refinanso může na hypotéce dostat až k hranici 1,8 % ročně, i když na ní nedosáhne úplně každý. Mnohem víc klientů se ovšem dostane blízko k hranici 2,2 % ročně. Každý zájemce si parametry svého úvěru rychle spočítá online a zajistí si garantovanou sazbu zadáním rodného čísla. Pak si nabídku můžete porovnat s těmi konkurenčními. Při porovnávání zohledněte i fakt, že odhad nemovitosti, který běžně stojí okolo 5 tisíc korun, je u Refinanso zdarma a navíc většinou na dálku. Refinanso k odhadu totiž používá cenové mapy.

Inovace pro rychlost a vaše pohodlí

U běžné banky si na online kalkulačce spočítáte, jak by vaše nabídka k refinancování hypotéky mohla vypadat. Skutečnu nabídku dostanete až během schůzky s hypotečním poradcem. Chce se vám absolvovat návštěvy třeba u pěti různých subjektů, abyste do ruky dostali reálné nabídky? To Refinanso slibuje převod Hypotéky nejen výhodně, ale hlavně pohodlně a transparentně. Klient se už na webových stránkách dozví garantovanou úrokovou sazbu, což žádná jiná společnost v ČR nenabízí.

Samotná úroková sazba se díky inovativnímu Refinanso může na hypotéce dostat až k hranici 1,68 % ročně, i když na ní nedosáhne úplně každý. Mnohem víc klientů se ovšem dostane blízko k hranici 2,1 % ročně.