Oblečení nekupuj. Oblečení si užívej

Na počátku byl příběh obyčejného člověka, který při svých toulkách po různých koutech naší planety dostal nápad: Vytvořit něco obyčejně přirozeného, a přitom pořádného. Pro lidi s životním názorem, který nás spojuje. Tak vznikl projekt BUSHMAN, značka kvalitního oblečení z přírodních materiálů pro muže i ženy, kteří chtějí žít v souladu s přírodou.

Přečti si příběhy čtyř produktů BUSHMAN. Je jen na tobě, jaký příběh napíšou příště. Je čas vyrazit.

Bunda Wolf: Zaměř se na detail

Inspiruj se tím nejlepším. Pravidlo, kterým se řídíme i při vývoji toho nejlepšího, co najdeš v nabídce BUSHMAN – bundy prostě umíme. Vybíráme si z osvědčených a prověřených střihů z různých oblastí lidské činnosti i z historie a dodáváme jim punc výjimečnosti výběrem kvalitních, pokud možno přírodních materiálů a propracovaným řemeslným zpracováním.

Proč zrovna BUSHMAN bunda WOLF? Protože patří mezi to nejlepší, co vytváříme. Inspirace? Bitva o Normandii, 101. výsadková divize „Screaming Eagls“. Pro tento parker jsme si vypůjčili sestavu praktických kapes, do kterých stejně jako američtí výsadkáři uložíš vše potřebné, ať se vydáš kamkoliv. Odkaz na utility bundu amerických jednotek hledej například v šikmých patkách kapes. Bunda je určená pro celoroční nošení, takže je 3 v 1, a tudíž vhodná pro každý tvůj den. Má totiž integrovanou fleecovou mikinu, kterou můžeš nosit i samostatně.

Košile Seadrift: Do města i do přírody

Na první pohled obyčejná, už na ten druhý tě ale nenechá na pochybách. BUSHMAN košili SEADRIFT prostě musíš vzít na sebe. Vytvořili jsme ji totiž z dvojité gázoviny. Co to znamená? Gázovina neboli mušelín je lehká, prodyšná bavlněná tkanina, která dobře větrá a je velmi příjemná na nošení. A navíc: čím více ji budete prát, tím bude gázovina jemnější. Objev kouzlo netradičního materiálu a vezmi si ji na procházku do města i do přírody. Svlékat se nebylo nikdy tak těžké…

Kalhoty Lincoln: Kapsy, které vydrží

Když už jsme na začátku načali historický „Den D“ na pobřeží Normandie v červnu 1944, tak se prostě musíme pochlubit také BUSHMAN kalhotami LINCOLN. Jsou to pravé kapsáče a jejich předobraz najdeš opět v uniformě bojově nejvytíženější jednotky americké armády. Spodní dostatečně objemné měchové kapsy jsou nabírané jen zepředu a stejně jako ty zadní mají patky na druk. Pro maximální výdrž kalhot jsme v nejvíce namáhaných místech použili trojitý šev, horní přední kapsy jsme navíc zpevnili podšitím. Díky širším poutkům můžeš klidně použít robustní opasek, na který zavěsíš i další nutné vybavení na svoji expedici.

Boty Expedition II: Stůj pevně na nohou

Už máš chuť vyrazit za dobrodružstvím? Tak se zvedni a stůj pevně na nohou. A jestli už na nich máš BUSHMAN boty EXPEDITION II, můžeš být v klidu. Ve své DNA totiž mají zkušenosti s pískem i kamením rozpálené pouště. Opět prověřeno v boji i pro ty nejnáročnější mírové mise. Kvalitní semišovou kůži jsme vyztužili nylonovou mřížkou, takže je jen tak neodřeš a neprotrhneš. Unikátní vnitřní konstrukce je poskládaná z prodyšné a příjemné podšívky. Přímý kontakt se zemí zajišťuje kaučuková pryž s mezivrstvou z EVA polymeru. V expedičkách BUSHMAN zdoláš pohodlně i těžký kamenitý terén a neuklouzneš ani na oleji.

Cíl tvojí příští cesty je jen na tobě. Už víš, kam vyrazíš?