Zaspala jste? K dokonalému vzhledu vám stačí pár minut

Zuby, pleťová péče a výběr oblečení

Tak jdeme na to. Bez těch ranních nezbytností, jako je čištění zubů, obličeje a nanesení denního krému se zkrátka neobejdete. Jak se říká, s chutí do toho a půl je hotovo. Do šatníku sáhněte po nějakém svém oblíbeném kousku, v němž se cítíte dobře a víte, že vám sluší. Vyhnete se tak dlouhým minutám nekonečného zkoušení a nejrůznějších kombinací oblečení, kterým si nejste úplně jistá. A budete se moct soustředit už pouze na svou krásu.

Sjednoťte pleť pomocí make-upu

Každá z nás ví, že líčením lze strávit klidně i desítky minut, dnes se ale musíme uskromnit a vystačit si jenom s tím nejnutnějším. Kvalitní make-up, řasenka a správně vybraná rtěnka dokážou zázraky. Začněte oblíbeným tekutým make-upem Double Wear od Estée Lauder, jeho snadné roztírání vám ušetří trochu času, výsledek je dokonalý a vydrží na vaší pleti až do večera.

el nino parfum

Prodlužující řasenka a dlouhotrvající rtěnka

Ale neobdivujte se v zrcadle zbytečně dlouho, po zvýraznění stále ještě volají vaše oči a rty. Jestli nepatříte k těm několika málo vyvoleným, které mají své řasy jako mrkací panenka, případně jestli nemáte řasy umělé, řasenka je vaším kosmetickým must-have parťákem. Co třeba legendární Infinito od značky Collistar? Během chviličky řasy dokonale prodlouží až do nebeských výšin, a vy tak získáte dokonale svůdný pohled. Třešničkou na dortu pak bude dlouhotrvající rtěnka. Vybírejte ze spousty odstínů rtěnky Rouge Edition Velvet od Bourjois.

el nino parfum

Poslední úpravy a vzhůru do světa

Míříme do finále, zbývají poslední minuty a vy ještě potřebujete trochu oživit svůj účes. Máte dojem, že by vlasy potřebovaly okamžitě umýt? Tak s tím vám stoprocentně pomůže suchý šampon Batiste. Nastříkejte ho do vlasů, pročešte a máte vyhráno. Vypadáte skvěle! Než opustíte byt, naneste si na pulsující místa svůj oblíbený parfém, jehož vůně vám zpříjemní celý den. Když zvolíte třeba úžasnou parfémovanou vodu Chloe Chloe, všichni budou obdivovat vůni a nikdo si nevšimne, jak jste ráno bojovala s časem.

el nino parfum

Publikováno na: