Chcete 3 tipy, jak si svou holčičku o Vánocích omotáte kolem prstu?

S Barbie až k oblakům

Chtěly by si panenky vaší výtržnice žít na vysoké noze? Anebo vaše maličká disponuje barbínou Lary Croft, která se potřebuje co nejrychleji přemisťovat za dalšími a dalšími dobrodružstvími? Pak vaši holčičku zaujme letadlo, do kterého se vlezou hned 3 Barbie: ideální pro hry s kamarádkami.

Mattel Barbie letadlo snů. Zdroj fotky: POMPO

Sedačky jsou polohovatelné a dokonce je lze i sklopit, žádná low cost třída. Součástí letadla je více než 15 doplňků, které umocní zážitek z létání: např. jídelní vozík, měkoučká deka pro noční lety a maska na spaní. Nechybí ani sluchátka, aby si Barbie užila nikým nerušený let. Na cestách ji přitom dělá společnost i roztomilý pejsek, kterého si může přenášet v krásné tyrkysové taštičce. Mattel Barbie letadlo snů seženete za 1 999 Kč.


2v1: Postýlka a přebalovací pult

Je vaše děvčátko starostlivou mamčou pro svou nejmilovanější panenku? Co když ji potřebuje přebalit? Anebo ji chce uložit ke spánku? Konec provizóriu! Váš miláček sáhne všemi deseti po postýlce pro panenky, kterou lze přeměnit na přebalovací pult a to v půvabném designu z řady Baby Nurse. A pozor, postýlka roste s dítětem, je 3krát výškově nastavitelná: 28cm, 33cm a 38cm. Smoby Baby Nurse 2v1 obsahuje úložný prostor a 8 ks příslušenství vč. panenky, která pije a čůrá. Hračku seženete za 1 349 Kč.


Pro malou parádnici

Která holčička časem nezačne napodobovat maminčino parádění se? Motá se ultra zvědavý potomek kolem vašich laků s nehty? Dopřejte parádnici vlastní nehtové studio se sušičkou na nehty, barevnými laky, obtiskykamínky. Make it real Nehtové studio seženete za 399 Kč.


Publikováno na: