Zaručený tip, jak vaše dítě dostat od počítače, mobilu a televize

Jestli je vaše dítě závislé na mobilu nebo jiných technologiích a nevíte si rady, jak ho přesvědčit, aby šlo na čerstvý vzduch, tak je jedním z ideálních řešení pořízení hračky, ze které si sedne na zadek, bude štěstím bez sebe a požene vás ven samo od sebe. Super obojživelný model fenomenálního auta VaporaceR Amphibious by vám tyto cíle mohl snadno zajistit.


Auto je na dálkové ovládání a s pohonem na všechny čtyři kola jako u skutečného terénního vozidla. Dá se s ním jezdit po souši, ve vodě, ale i na sněhu. Hravě dosáhne rychlosti osmi kilometrů za hodinu a dokonce se umí otáčet na místě kolem své osy o celých 360 stupňů. Autíčku k plnému nabití stačí pouhá hodina a v terénu by mělo vydržet až třicet minut.

VaporaceR Amphibious. Zdroj fotky: POMPO.

Skvělý dárek k Vánocům

Vánoce se kvapem blíží a všichni přemýšlíme, co našim ratolestem pořídíme. Pokud si nechcete přetrhnout kapsu, a i přesto udělat velkou radost, autíčko Vaporacer je podle nás ta správná volba. A to nejen proto, že je s ním legrace jako taková, ale především vám zaručí příjemně strávený čas s vašimi dětmi. A o tom jsou podle nás ty dokonalé Vánoce. O trávení času se svými blízkými nejen při obrazovkách a talíři plném cukroví, ale i venku.

VaporaceR Amphibious můžete zakoupit na této webové stránce.

Publikováno na: