Dětské hodinky nové generace pro děti již od 4 let

Co takhle nastavit dětem zábavné odpočítávání času například při čištění zoubků nebo třeba nastavit vlastní vtipné vyzvánění budíku? Nesmíme, ovšem zapomenout na funkci, která děti na VTech Kidizoom Smartwatch DX7 baví asi nejvíce: fotoaparát s funkcí videokamery. Nejen, že děti mohou pořizovat úžasné snímky hodinkami, které mají na zápěstí, ale mohou je i upravovat, a to přímo na displeji hodinek! Displej hodinek je dotykový a děti tak mohou velice pohodlně přidávat různé efekty, deformace a dokonce je k nim přidat hlasové nahrávky, které lze také vtipně upravovat! A to není zdaleka vše, co hodinky dokážou! Díky zabudovanému pohybovému čidlu vybízí děti k pohybovým hrám. Umí spočítat přeskoky přes švihadlo, nebo točení kruhem. Umí také změřit čas při běhu apod.


Přímo v hodinkách dítě může editovat fotky a přidávat k nim filtry. Zdroj fotky: MENUG.


Hodinky DX7 obsahují také 8 skvělých her, které lze hrát přímo na dotykovém displeji hodinek. Další hry a efekty lze do hodinek stáhnout pomocí aplikace Learning Lodge. Hodinky mají možnost zobrazení času buď analogově, nebo digitálně a také si vybírat z desítek 3D nádherných motivů „ciferníku".


Hodinky dokonce umožňují naučit se základní pojmenování času v angličtině. A to je znalost, která se bude určitě všem dětem hodit. Kromě budíku, časovače a stopek mají i funkci kalendářekalkulačku pro jednoduché sčítání, odčítání, násobení i dělení. Určitě musíte vyzkoušet i hlasový záznamník s měničem hlasu a spoustu, spoustu úžasných efektů na zpracování fotografií a videa.


Dítě si může vybrat z celé řady ciferníků. Zdroj fotky: MENUG.


Kidizoom Smartwatch DX7 nabídnou fůru zábavy. Zdroj fotky: MENUG.