Jak správně pečovat o vlasy v zimě

Kvalita vlasů úzce souvisí s vaším stylem života a životosprávou. Pokud jste náruživou kuřačkou, chodíte nepravidelně spát nebo nejste v psychické pohodě, na krásné vlasy můžete zapomenout. Vlasy potřebují živiny z vašeho těla, a pokud je nemají z čeho brát, strádají.

Hydratujte

Všichni víme, že bychom denně měli vypít alespoň 2 litry tekutin. Pitný režim, který se skládá zejména z neperlivé vody, čerstvých šťáv a bylinkových čajů, má na vlasy blahodárné účinky. Naopak nápoje, jako je káva, černý čaj nebo alkohol, tělo i vlasy výrazně dehydratují.

Vyživujte už od kořínků

Pro správný růst a hustotu vlasů jsou důležité vitamíny A, E, skupina vitamínů B a C. Z minerálů je to především zinek a křemík. V potravě se nejvíce výživných látek pro vlasy objevuje v mandlích, ořechách a všech možných semínkách (lněné, slunečnicové, sezamové apod.).Pozor na sluneční paprsky

A to nejen v létě, ale i v zimním období. Jezdíte rádi v zimě na hory? Pohyb na horském vzduchu je skvělý, ale přímé horské slunce vašim vlasům vůbec neprospívá. Vysušuje je a vlasy ztrácí svůj lesk. Nezapomínejte tedy v tomto období na zvýšenou péči ve formě vlasových masek a regeneračních olejů.

Podpořte svou přirozenou krásu

Doplněk stravy Biotin Strong Hair&Nail je vyvinut pro podporu vitality vlasů a pevnost nehtů. Obsahuje biotin, zinek a aminokyselinu methionin. Biotin patří do skupiny vitamínů B a přispívá k udržení normálního stavu vlasů, jelikož je nutný pro tvorbu keratinu. Keratin je hlavní strukturní složkou vlasů a nehtů. Zinek strukturu vlasů a nehtů zesiluje a tím přispívá k udržení jejich dobrého stavu. Methionin je velmi důležitou aminokyselinou ovlivňující tvorbu různých bílkovin, mimo jiné i karnitinu, což je bílkovina tvořící vlas.  


Vitabalans CZ


Biotin Strong Hair&Nail obsahuje vysokou dávku 5 mg biotinu, 15 mg zinku a 40 mg methioninu. Neobsahuje sacharózu, laktózu ani lepek a je vhodný také pro vegany. Nyní můžete navíc v lékárnách zakoupit prémiové balení 60 + 30 tablet (kúra na jeden měsíc) zdarma. A co víc? Společnost Vitabalans připravila speciální vánoční soutěž, kde můžete toto prémiové balení vyhrát spolu s krásnými produkty pro péči o vaše vlasy. http://www.biotinstrong.com/cs/adventni-kalendar/