Proč chtít interaktivní hračky i pro ty nejmenší a batolata?

Zvědavý medvídek, který má rád dobrodružství

Znáte dítě, které by snad nemilovalo plyšové hračky? Plyšák, o kterém tu teď bude řeč, je vhodný pro děti od 9 měsíců a umí více než 50 roztomilých českých frází, zvuků i písniček. Rozkošný plyšový medvídek od firmy VTech dítě např. povzbuzuje k pohybu frází „Polez se mnou". Medvídek má na sobě barevná tlačítka, a když je dítě mačká, učí se tvary, barvy i čísla. Však posuďte sami, mrkněte na video:


Blikající světýlka i milé zvuky přitahují pozornost dítěte a vybízí ho k aktivní hře, čímž rozvíjí jeho přirozené motorické schopnosti. Barevná tlačítka přitahují pozornost dětí a rozvíjí jejich smyslové vnímání, podvědomě se učí poznávat barvy a tvary. Vtech Lezoucí medvídek rozvíjí slovní zásobu dítěte. To není málo, že?

Lezoucí medvídek od Vtech povzbuzuje dítě k pohybu. Zdroj fotky: MENUG.

Lezoucí medvídek od Vtech

Medvídek má na sobě barevná tlačítka, a když je dítě mačká, učí se tvary, barvy i čísla. Zdroj fotky: MENUG.

Upovídaný psík Marshall z Tlapkové patroly

Animovaný seriál Tlapková patrola je mezi předškoláky oblíbený, takže pokud se prckovi dostane do ruky interaktivní hračka v podobě psa Marshalla, oči se mu rozzáří zájmem. Postava ze seriálu je učí poznávat tvary písmen a jejich výslovnost včetně poznávání hlásek ve slovech a větách. Interaktivní hračka zároveň rozvíjí motorické schopnosti. Obsahuje totiž kostičky, které se vkládají do psíkových úst. Marshall např. dítěti řekne, aby mu do pusy dalo kostičku s písmenem M nebo kostičku, na které je had. Mrkněte na video a uvidíte:


Chcete vědět, jak se Písmenková hostina od firmy Vtech líbila dětem? Přečtěte si recenzi na maminka.cz.


Marshal a výběr z kostiček, o které si sám psík říká, aby je dítě našlo. Zdroj fotky: MENUG.

Marshall - Písmenková hostina od Vtech

Chcete větší výběr interaktivních hraček?

Blíží se Vánoce a tipů na opravdu smysluplné hračky není nikdy dost. Podívejte se na web Vtech, kde najdete další a další interaktivní hračky.