Setkání s lezcem Adamem Ondrou na Černém Mostě už tuto sobotu

Přijďte na vysokohorskou atrakci do pražského obchodního Centra Černý Most

Nejlepší česká ledolezkyně Aneta Loužecká bude průvodkyní vysokohorské expedice, která u ledové stěny v Centru Černý Most proběhne o víkendu 1. a 2. února. Ledolezení si zájemci budou moci po oba dny od 10:00 do 18:00 vyzkoušet zdarma. Patřičnou regeneraci po sportovním výkonu nabídne kyslíkový bar a na programu budou také zajímavé přednášky na téma horolezectví a řada soutěží o hodnotné ceny. Největším lákadlem celé akce ale bude sobotní návštěva lezce světové extratřídy Adama Ondry, který bude hájit české barvy na nadcházejících Letních olympijských hrách v Tokiu. Pro podpis, společnou fotku a osobní setkání s Adamem Ondrou se do Centra Černý Most můžou zájemci vypravit v sobotu 1. února od 14.00.

Více informací o doprovodném programu a partnerech akce je k dispozici na webových stránkách nebo facebookovém profilu Centra Černý Most.

Kromě maček a cepínů je potřeba i rezervace

Speciálně chlazená ledová stěna je v provozu od pondělí do pátku v čase od 15:30 do 21:00 a o víkendech od 9:00 do 21:00. Vyzkoušet lezení s mačkami a cepíny může kdokoliv starší 12 let a na výběr budou dvě trasy: pro úplné začátečníky i pro zdatnější lezce. Veškeré vybavení bude zájemcům k zapůjčení na místě a o bezpečný průběh lezení se postarají kvalifikovaní instruktoři. Z kapacitních důvodů je nutné pobyt na ledové stěně předem rezervovat. Rezervaci je možné provést podle návodu na webových stránkách Centra.

Cena za půlhodinu na ledové stěně bude 80 Kč pro děti ve věku 12–18 let a 150 Kč pro dospělé. Členové věrnostního programu Centra se mohou těšit na 50% slevu.

Svojí účastí navíc zákazníci přispějí na dobrou věc. Výtěžek ze symbolického vstupného půjde na nákup nových evakuačních vozíků v domě s pečovatelskou službou na ulici Kapitána Stráského, který loni v listopadu zachvátil požár.

Vše o víkendové akci včetně kompletního programu najdete na webové stránce ZDE.