Propadněte kouzlu lásky ve Westfield Chodov

Rozmazlujte se ve valentýnské lounge

Začněte nejdříve trochou rozmazlování a navštivte beauty koutek, ve kterém můžete využít líčení a odbornou konzultaci zdarma. Poté se pohodlně usaďte do speciální valentýnské lounge a vychutnejte si na alchymistickém baru gin Gordon´s s tonikem Fentimans.

A pokud jste zvědaví, co vás v milostném životě čeká, svěřte se do rukou kartářky, která vás nechá nahlédnout do tajemna budoucnosti.

Líčení a výklad karet zdarma

Program plný magie je připraven v pátek 14. 2. od 12 do 20 hodin u východu A před prodejnou Peek & Cloppenburg.

Bezplatná rezervace na líčení a výklad karet bude možná na místě od 12:00 u hostesek. Nutností je členství ve věrnostním programu Westfield club. Zájemci o členství se mohou registrovat přímo na místě s pomocí hostesek.

Více informací o doprovodném programu akce a tipů na valentýnské dárky naleznete na webových stránkách nebo facebookovém profilu Westfield Chodov.

Tipy na valentýnský dárek

Nechcete s výběrem valentýnského dárku šlápnout vedle? Využijte speciální valentýnské balení dárkové karty, která vaši drahou polovičku zaručeně potěší. Valentýnská dárková karta Westfield Chodov zachrání každého opozdilce i ty nerozhodné. Můžete ji nabít na libovolnou částku (500 Kč - 3 500 Kč), platí po celý rok a využít lze do všech prodejen a restaurací! Zakoupíte ji na našich infostáncích.

Pokud hledáte inspiraci, prohlédněte si naše tipy na valentýnské dárky, které si můžete pořídit v prodejnách Westfield Chodov.