Raiffeisenbank vylepšila nabídku podnikatelských účtů

Protože se nám osvědčilo propojení osobního a podnikatelského světa, nabízíme v případě Chytrého a Aktivního účtu v podstatě stejné poplatky a služby jak na osobní, tak podnikatelské straně. Světovým účtem pro podnikatele pak dorovnáváme nabídku o komplexní tarif vhodný pro aktivní kontakt se zahraničím a s prémiovým bankovním servisem,“ říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Jaký typ podnikatelského účtu potřebujete?

Chytrým podnikatelským účtem chce banka oslovit malé podnikatele a živnostníky, kterým záleží na vedení účtu zdarma bez nutnosti plnit jakékoliv podmínky. Plně vybavený Aktivní účet se širokou škálou produktů a služeb potom stojí 49 korun. Pro podnikatele, kteří často obchodují se zahraničím, má banka připravený Světový účet pro podnikatele. V příznivém měsíčním tarifu 499 korun získá majitel nad rámec služeb předchozích dvou účtů mimo jiné zvýhodněné ceny zahraničních plateb a prémiový bankovní servis.

Zdroj: Raiffeisenbank


Věříme, že se nám podařilo sestavit nabídku účtů v té nejvyšší kvalitě, která nás opět dostane na špici mezi ostatní banky,“ říká Kopecká.

Podrobnější informace o podnikatelských účtech naleznete zde.

Publikováno na: