Mokré a suché vysávání pro perfektně čistou domácnost

Inspirujte se například modely Bosch AquaWash&Clean, které mají výkonný motor a zaručují skvělé výsledky vysávání. Díky velké nádrži na vodu o objemu 5 litrů můžete bez přerušení čistit i delší dobu. V případě potřeby lze nádrž snadno vyjmout a doplnit. Některé modely mají speciální příslušenství přizpůsobené různým potřebám zákazníků – například pro maximální hygienu matrací, do domácností se zvířaty nebo pro jemné čištění parket.


Zdroj: BSH domácí spotřebiče


Máte doma alergika nebo malé dítě? Pak by se vám mohl líbit model BWD420HYG  ProHygienic ve světle modré barvě. Obsahuje navíc kartáč na matrace pro důkladné a hygienické čištění, který je dokonce možné mýt v myčce nádobí. Alergici ocení také HEPA hygienický filtrační systém, který pročišťuje vzduch proudící zpět do domácnost.


Zdroj: BSH domácí spotřebiče


Majitelé domácích mazlíčků zase uvítají červený model BWD421PET ProAnimal. Turbokartáč důkladně odstraňuje vlákna, nitě, chlupy i vlasy z koberců. Díky speciálnímu vysokorychlostnímu rotačnímu kartáči vyrovnává stlačená a zploštělá místa na koberci a vysávání je efektivnější.


Zdroj: BSH domácí spotřebiče


Sortiment doplňuje bílý model BWD421PRO s doplňkovou sadou ProPerform (turbo hubice, přepínatelná hubice se zachytávačem malých předmětů a hubice na parkety s kartáčem z přírodních štětin pro jemné a důkladné čištění citlivých podlahových ploch), fialový vysavač BWD41740 s turbokartáčem pro dokonalé odstranění všech nití, vlasů i vláken z koberců a tyrkysový BWD41720 s kartáčem na jemné a důkladné čištění parket a ostatních citlivých tvrdých podlahových ploch.