Mých prvních 1000 dní života je pro mě nejdůležitějších, mami.

Komplexní probiotický preparát Biopron Pregna+ je určen pro maminky, které chtějí vytvořit silný základ pro plnohodnotný život a zdraví svých malých uzlíčků. I když se snaží během těhotenství jíst blahodárnou stravu, chybí v ní spousta prospěšných mikroorganismů. Jejich nedostatek má v budoucnosti své následky v podobě nerovnováhy střevní mikrobioty. Jejich množství a rozmanitost hraje významnou roli při vytváření pevného základu pro dobrý celkový zdravotní stav. Aby se již od početí miminka podporoval pevný základ pro celý život, je podstatné  prospěšné mikroorganismy doplňovat do těla probiotiky. Pravidelné užívání probiotik napomáhá vrátit život do stravy již během těhotenství. Podpoří se tak správný vývoj střevního mikrobiomu během nejdůležitějších prvních 1000 dní života malého zázraku. 

Důležitost přítomnosti prospěšných mikroorganismů v těle si uvědomuje i herečka Kristýna Leichtová, která je hrdou mámou dcery Dorotky a již brzy přivede na svět i druhého potomka. Aby podpořila silné zdraví budoucího děťátka, pro kterého je klíčových prvních 1000 dní jeho života, užívá pravidelně doplněk stravy Biopron Pregna+, který je unikátní kombinací 4 probiotických kmenů a důležitých vitamínů pro zdravé a šťastné miminko i maminku. „Mám zkušenost s Biopronem pro děti a s tím jsem velmi spokojená. Na recenzi na Biopron pro těhotné je ještě brzy, zatím ovšem rozhodně nemůžu říct nic negativního,” dodává Leichtová.

Biopron Pregna+ jsou expertní probiotika, které jsou určeny pro těhotné ženy. Jsou to živé mikroorganismy a při jejich správném a pravidelném užívání přispívají ke zlepšení stavu hostitele. Spolu s kyselinou listovou přispívají k růstu mateřských tkání během těhotenství a vytváří tak silné základy pro zdravý život dětí. Biopron Pregna+ také obsahuje vitamíny B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. 

,,Jsme si jistí, že jste si vědomi toho, že na prvních 1000 dnech záleží nejvíce. A proto jsme tu s vámi, abychom maminkám pomohli starat se ještě o trochu lépe o to, aby naše miminka byla zdravá, veselá a spokojená. Biopron, jednička na trhu, vyvinul jedinečnou řadu vysoce kvalitních probiotik, která přidávají denní dávku živých mikroorganismů do našich těl, čímž podporují naše všeobecné zdraví a pohodu,” říká Michaela Baštová, Senior Brand Manager.